Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Be kell mennem az iskolába,...

Be kell mennem az iskolába, vagy sem?

Figyelt kérdés
Holnap elmarad az első 5 órám. Így csak 6.,7., és 8. órám lenne, és az egyik barátom hogy azt mondja, hogyha kevesebb, mint 4 tanóránk van, akkor nem kell bemenni. Most akkor it csináljak?

ápr. 17. 23:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, be kell
Nem, maradj otthon
46 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Én mikor gimis voltam szinte minden nap ellógtam legalább 1 óráról, nem lett belőle semmi
ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Van még szülői igazolásod? különben orvoshoz kell menned, ha nem mész

vagy lesz 3 igazolatlan,de lehet a többiek se mennek el

Nehogy bepótoltassák veletek plusszórákban,hogy több napra szétdobják,és tovább maradtok.

Nálunk anno asszem úgy volt,hogy 11 igazolatlan óra után már nem jár (?) a családi pótlék. Ez 3. Nem biztos,hogy jól emlékszem.

Egyébként nálunk is anno akkor hallottam olyat,hogy minimum 4 órának kell lenni,hogy elkönyvelhető legyen munkanapnak. De lehet,hogy az csak iskola-szinten vonatkozik. Ha vmeik oszt.-nak megvan, akkor megvan.

Holnap hívd föl az osztályfőnököt, ha megvan a száma, hogy bemenjél-e.

ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak egy városi legenda.


Ha valakinek aznap lenne korrepetálása (+1 óra), akkor neki be kell, míg másnak nem kellene bemennie?

ápr. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz lenne, szerintem jelezték volna, hogy nem kell bemennetek a maradék órákra.
ápr. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Aki ezt a hülyeséget mondta, biztos bemegy. Téged meg átver.

Tanulj.

Amúgy16 éven alul itt tilos regisztrálni.

ápr. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Én biztos nem mennék be. Menjen csak igazolatlanba, 30 óráig nem veszik el a családit, 150-ig pedig nem kell osztályozó vizsgát tenned. Nekem mindig 140 körül volt mert nem ért meg nekem pár ezer forintot hogy minden nap bent rohadjak.
ápr. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Bemész, he nem lesz bent senki, hazamész
ápr. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem ezt a napoz ha kell anyám leigazolná vagy ha már nincs szülői mondaná kérjek az orvostól igazolást
ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjél, legfeljebb hazaküldenek. De én jártam már pórul, hogy osztálytársam mondta gimiben, hogy megbeszélték a tanárral, hogy műsorra való gyakorlás miatt nem kell bemenni másnap. Szerencse, hogy rossz megérzésem volt, és mégis bementem. Ugyanúgy volt tanítás, nem beszéltek meg semmit.
ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te mázlista vagy 1, én nekem 3 igazolatlan összegyűlt, 2 késésekből egy meg azért, mert egy nagyon unalmas tanárnő órájára nem vokt kedvem beülni, aztán a folyosón rajtakapott az ofőm, akinek azt hazudtam, hogy elmarad az óra, ő meg bement a terembe megnézni hogy hazudok e és így kiderült az igazság.


Küldtek egy levelet otthonra, ahol leírták, hogy 3 igazolatlanom van meg ezt az esetet is leírták.

ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!