Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Édesanyám covidos lett pár...

Édesanyám covidos lett pár napja, valószínűleg én is elkapom, az osztályfőnök mégis azt állítja, hogy nekem ugyanúgy be kell mennem iskolába. Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Augusztusban be lettem oltva, kettővel. De ettől függetlenül hordozhatom, átadhatom bárkinek, oltatlannak, hogy aztán szépen hazaküldjék az egész évfolyamot. Ez rendben van így szerintetek?

2022. febr. 5. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nincs rendben de már annyi a fertőzött hogy szinte mindegy
2022. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Rendben. Értem én hogy lógnál, de a lehet hogy beteg vagy nem indok.
2022. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nincs rendben, de ez a jelenlegi eljárás. Ha oltott vagy, akkor csak akkor kerülsz karanténba, ha pozitív lesz a covid teszted.

Egyébként szinte már mindegy. Bárhonnan, bárkitől el lehet kapni, mivel rengeteg ember tünetmentes hordozó.

2022. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el az eljárásrendet. 6 oldal.


[link]


Ha be vagy oltva, és nincs panaszod, mehetsz iskolába.

2022. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Rendben van igen, mivel semmi bajod.
2022. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!