Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma lesz az első napom az esti...

Ma lesz az első napom az esti iskolába, sose szerettem közösségbe járni mert akármilyen kedves és csinos voltam mindenhol köz nevetség tárgya voltam meg bántottak durván.? Több lent.

Figyelt kérdés

Az a jó, hogy csak heti 2x kell bejárnom, többi nap meg itthonról tanulok.

Amugy elegem van az iskolai rendszerekből, 19 éves vagyok, májusi ballagásom ota nem járok sulis közösségbe és javult a lelki egészségem és az élet minőségem is. Anyám be iratott esti iskolába sajnos. Itthon nincs beleszólásom a dolgokba, mondjuk a közép suliban sem volt...

Amugy én délután nem is tudok már koncentrálni, aztán ez a suli meg 3-8 ig van. És Bőben 9 lesz amire haza érek ha nem később érek haza majd télen a rossz ut helyzet miatt. Sötétbe egyedül meg félek sétálni vissza felé azért mert sajnos kiskoromban nem nekem való filmeket néztem ezért a sötétbe későn végig se mernék menni az utcákon. És ami a legerosszabb leszünk 60-an a csoportban ahol tanulok és a tömeget se bírom, durva fóbiám van. Bulizni szeretek amugy olyan 1-2 emberrel eljárni akibe bízok és szeretek!


Ha muszály bejárnom, hogy lóghatnám mégis el az esti sulit? Tudja anyám, hogy este nem tudok koncentrálni mégis be iratott ugye kényszer miatt kellett, mert szakmai tapasztalat hiányában sehová nem vettek fel eladónak.



2023. szept. 5. 08:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Annyi előny, hogy az oktatót ismerem.
2023. szept. 5. 09:00
 2/21 anonim ***** válasza:
33%

Ha ellógod, ki fognak rúgni. Estin sem hiányozhatsz, ott is van jelenléti ív és pár igazolatlan hiányzás után elküldenek. És akkor megint ugyanott vagy, hogy tapasztalatod nincs, képesítésed nincs, és anyukád nem iskolába fog íratni, hanem majd egy gyárba a szalag mellé.


Szedd össze magad, és ne a kifogásokat keresd. Nem kívánságműsor az élet. Vagy akkor odaállsz anyu elé, hogy te már felnőtt vagy és el tudod dönteni mit kezdesz magaddal, nem kell a kezedet fogni. És akkor boldogulsz, ahogy tudsz. Majd egy Onlyfans linket küldj.

2023. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Itt lenne az idő, hogy kezdj valamit az életeddel, és a sodródás helyett tervezni hosszú távon.
2023. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazad van a sódródást már nagyon utálom.
2023. szept. 5. 09:07
 5/21 A kérdező kommentje:
Meg sajnos nagyon rászoktam a cigire és állandoan a cigin kattognék nem tudnék figyelni amugy se, nemhogy így.
2023. szept. 5. 09:13
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

De megint valami másra, egy külső dologra mutogatsz...


Ugye voltak a filmek, mások, akik bántottak, majd anyád, aki beiratott, és most a cigi. A Te szereped hol van? Te mit csinálsz itt?

2023. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

"Anyám be iratott esti iskolába sajnos. Itthon nincs beleszólásom a dolgokba, mondjuk a közép suliban sem volt..."

Már hogyne lenne beleszólásod. Keress munkát, aztán amikor megvan ülj le anyáddal, mondd meg, hogy nem tanulni fogsz, hanem dolgozni. Számoljátok ki, mennyit adsz bele a fizetésedből a családi kasszába. Ha pampog, költözz el, szobát Pesten is olcsón tudsz bérelni.

Vagy úgy képzelted, hogy nem tanulsz, nem dolgozol, és még a cigidet is anyád fizeti? Mert azon nem csodálkozom, hogy ebbe nem megy bele.

2023. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én mindenkivel kedves vagyok és próbálok mindig beilleszkedni. De remegek és rosszul vagyok ha közösségbe kerülök.
2023. szept. 5. 09:19
 9/21 A kérdező kommentje:
Cigimet kapom egy jó ismerőstől...
2023. szept. 5. 09:20
 10/21 anonim ***** válasza:
98%

"De remegek és rosszul vagyok ha közösségbe kerülök."

De bulizás közben gondolom nem remegsz, és nem vagy rosszul. Pedig ott is emberek vannak.

Ha ilyene rős fóbiád van, menj pszichiáterhez, ő majd felír valamilyen erős nyugtatót.

2023. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!