Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel jelenthetnek valakit ha...

Sekuku kérdése:

Fel jelenthetnek valakit ha más személyiséget felhasználva csajokat hülyít msn-en, sőt meztelen képeket is elfogad tőlük?

Figyelt kérdés
Óriási, hogy ezt nekem kell megtenni. A szitu a következő: van egy spanom aki azzal üti el az unalmas óráit, hogy másnak kiadva magát (más személy képe, stb. ) csajokat izzít a neten. Az egyik csajjal annyira le spanolt, hogy most már évek óta dumálnak msn-en, ráadásul annyira bedurvult a szitu, hogy a csaj meztelen képeket is küldött magáról. Telt múlt az idő, a csaj régóta nem jelentkezik a srác meg attól szarik, hogy feljelentette a lány. Egyedül nekem mondta ezt el, és mivel nem tudtam neki választ adni, hogy van-e oka félni vagy nincs, és nem kérdezhetek meg senkit, mert fél hogy lebukik, így gondoltam megpróbálom itt. Szóval van mitől félnie, vagy a csajt kiröhögnék a rendőrségen?!?! Hát ennyi!

2012. márc. 26. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú kiröhögik.. senki sem fogott fegyvert a fejéhez, hogy küldjön képeket. De ha kiskorú akkor szerintem a haverod hamar törölje a képeket a gépéről, mert erre eléggé dühösek a rendőrök.
2012. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jaja az első jól mondja,de ne csak törölje a képeket( a kiskorú csajról),hanem cseréljen vinyót.
2012. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!