Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a pasim miért...

Szerintetek a pasim miért tart meztelen nőket a telefonjába? Aztán meg ha meg látom mindig próbál mentegetőzni de végül újra és újra meg teszi. Szerintetek miért van ez? Már nem szeret?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi már csak ilyenek vagyunk! Ne tulajdoníts neki jelentőséget.
2011. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nem csávók vannak kint :)
2011. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja ez igaz!Addig örülök!De hát tudjátok ez sem esik nekem valami jól már próbáltam vele meg beszélni de hiába mindig meg teszi...
2011. aug. 2. 13:43
 4/9 A kérdező kommentje:
De lehet nem tetszem annyira neki?Mivel ducibb lány vagyok azok a nők meg hát elég szép alakkal rendelkezni amugy probáltam már fogyózni de nem igazán ment meg hát ilyen fajta vagyok arról sem tehetek de nem vagyok kövér csak duci
2011. aug. 2. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod, otthonra olyan kell, aki főz, mos takarít, és lehetőleg befogja a száját, kivéve amikor szex van. A többiről meg lehet ábrándozni, hogy húúúú, mi mindent csinálna vele...
2011. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na ebben teljes mértékben igazad van.
2011. aug. 2. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól ő még ugyan úgy szeret téged.A legtöbb férfinak van meztelen nő a telefonján.
2011. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen..de mire jó az?Én se tartogatok más pasikról pedi ha annyira akarnám ugyanugy meg tehetném!
2011. aug. 2. 15:41
 9/9 anonim válasza:
De ne tedd!
2014. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!