Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hosszú, meztelen sztorik?

Hosszú, meztelen sztorik?

Figyelt kérdés
csak ami veled történt
2011. okt. 2. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Tegnap is egész éjszaka pucéran aludtam a takaróm alatt, több mint 9 órát. :)
2011. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
erre se vered ki
2011. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó nyárias hétvégét kihasználva napozás az erkélyen meztelenül, mi így szoktunk itthon. Kellemes melegben el el bóbiskol az ember egyszer félálomból felnézve látom a napszemüvegem mögül, hogy az erkély korláton áthajolva a szomszédasszonyom (jó karban lévő 40-es családanya) leselkedik át. Vártam egy kicsit, hogy csak akar valamit és megszólít, vagy tényleg kukucskál. Eltelt vagy 5-10 perc és még mindig csendben leskelődik. Elkezdte izgatni a fantáziám a dolog és azon vettem észre magam, hogy a szerszám megmozdul és el kezd ágaskodni. Enyhe nyögés a szomszéd erkély felől. Így feküdhettem kb.10-15 percet amikor a fej eltűnt. Na gondoltam vége a szomszéd asszony megy és megkeresi a vibrit és már én is indultam volna be, hogy könnyítek magamon amikor a szomszédban hallom nyílik az erkélyajtó. Vártam lesz e folytatás, és lám újra megjelent egy női fej a cerka ismét az égnek állt. Ám most a fej után megjelent egy kéz és benne egy mobiltelefon. Hoppá itt fotó készül futott át rajtam. Erre azért megmozdultam, azonnal visszahúzta a fejét, nyújtózkodva felkeltem és mint aki most ébredt egy kis szundikálásból. Felkeltem és az erkélykorlátnak támaszkodtam. Ő is úgy tett mint aki egy kicsit levegőzik. Köszöntünk majd pár szót váltottunk, úgy álltam, hogy továbbra is jól lásson, majd mielőtt bementem megkértem, hogy a legjobban sikerült képet küldje el MMS-ben.
2011. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém úgy volt hogy véletlenül kizártam magamat az erkélyre. Persze totál meztelen voltam mert jó idő volt így gondoltam kicsit kiülök levegőzni mert hát senki nem lát be mivel magasan lakok. A lényeg az hogy egy huzat becsapta az erkély ajtót és kb 2,5 órát meztelenül töltöttem az erkélyen ahol még egy darab rongy sem volt és úgy jutottam be amikor apám hazajött és kinyitotta hát elég kellemetlen volt ez a dolog apám nem kérdezősködött róla így énsem beszéltem erről. 16/L
2011. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
38%
Én is kizártam magam a lakásból. Anyaszült meztelen voltam. A melleimről csöpögtek az izzadság cseppjei...kimerültem, leültem a lépcsőházba és bánatomban maszturbáltam egy jót.
2011. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
LOL ,,bánatomban maszturbáltam egy jót"
2011. dec. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!