Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok,új suliban.És farsangon az osztály keringőzni fog.Van egy fiú akivel szeretnék táncolni, de ő szerintem utál mert állandóan mindenre beszól,lerondáz stb...De van olyan nap hogy olyan normális mint bárkivel.De annyi hogy én nem is akartam felkérni mert úgy gondolom utál.Viszont az ottani barátnőmmel beszéltem erről.Ő azt mondta probáljam meg,max nemet mond,neki is mondtak többen.Szerintetek megprobáljam felkérni? 14/L

2012. okt. 11. 16:37
 1/4 tetris ***** válasza:

Szerintem a b.nődnek tökre igaza van. A srác szerintem beléd van esve, azért szólogat be. Legalábbis nem vagy neki közömbös, mert hiszen mindent észrevesz rajtad, és azonnal szóvá is kell tennie azt. Vajon minden lányra tesz valamilyen megjegyzést, vagy csak rád? Mert ha csak téged tüntet ki a figyelmével, akkor nyugodtan kérdezd csak meg tőle, hogy kerengene-e veled.

Szerintem vedd viccesre a kérdést valahogy. Ha netalántán mégis elutasítana ijedtében, legalább el lehetne bagatellizálni a dolgot.

2012. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A többi lányra nem nagyon tesz megjegyzéseket,velük ugyanolyan mint a haverjaival(fiúk),vagyis néha beszól valami poént nekik de ennyi
2012. okt. 11. 17:50
 3/4 A kérdező kommentje:
És tudnál tanácsot adni hogy mit mondjak amivel viccesebbre veszem? Mert én is gondoltam ilyesmire,de nem nagyon van ötletem hogyan.És köszi a választ amúgy :)
2012. okt. 11. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy azért szól be, mert tényleg ronda vagy, és utál.
2013. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!