Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Piszkálnak az osztálytársaim,...

Piszkálnak az osztálytársaim, mert szerelmes vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy 12 éves leszek pár hónap múlva. Nagyon tetszik egy sztár(nem Sp vagy Justin Bieber!) nem mondom meg, hogy ki. Egy hüly osztálytársam piszkál e miatt. Cikizik. Egyre durvábbdolgokat mond amik komolyan meghaladják a 16-os korhatárt. Ott tartok hogy a barátnőm véd meg mindig. Már próbáltam az illetővel aki fiú beszélni de az sem segít. Levegőnek is néztem de tovább szekál. Mit tegyek?

2013. febr. 11. 13:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

szoval

1. 11 évesen nem nagyon lehetsz szerelmes olyanba akit nem láttál nem beszéltél vele...a szerelem kialakul attol nem vagy szerelmes h facebookon megosztod a klippjeit

2. A variáció: szard le a csávot ne törődj vele

B variáció:kezd el szekálni teis és megnyugszik

c variáció: verd meg

2013. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A verekedés azért nem megoldás, mert az illető bukott és ő 13 éves. Amióta ő piszkál ezzel azóta a többi fiú és piszkál ezzel.
2013. febr. 11. 15:31
 3/12 anonim válasza:
Ember merre felélaksz ha gondolod akor megverem neked az illetőt.:D
2013. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:) De szeretném egyedül elintézni. Sajnos sokszor volt már olyan,hogy szekálnak az osztálytársaim:( De ez nagyon erős! Nem szeretném leírni, hogy miket mondott. Minden nap piszkál..ma is..
2013. febr. 11. 16:03
 5/12 anonim ***** válasza:
fogalomzavarban szenvedsz,ez nem szerelem hanem rajongás
2013. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg! Hanem az, hogy nem szálnak le rólam. Igen is lehetsz szerelmes egy sztárba!
2013. febr. 11. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudom előttem is írták, és nem fogadtad el az ajánlatot, de én is szívesen megagyalom a köcsögöt, ha a közelemben lakik. :D
2013. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! De maradok annál, hogy én magam intézem el! De még egyszer nagyon hálás vagyok:)
2013. febr. 11. 17:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed fel amit mond, nem reagálsz rá, meg fogja unni. Lehet ez pár nap, de pár hónap is. De mihelyst visszaszólsz neki, kezdheted előlről. Csak rajtad múlik.

(Így visszagondolva milyen régen is volt, amikor mi ilyeneket csináltunk dedós módon, most már csak röhögünk magunkon milyen kis hülyék voltunk. :DDD)

2013. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegyél úgy, hogy szerelmes vagy abba, aki szekál téged. Ha elég jól csinálod, akkor megnyugszik, hiszen az a célja, hogy felhívja magára a figyelmedet.
2013. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!