Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Cikiznek a fiú osztálytársaim....

Cikiznek a fiú osztálytársaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 12,5 éves 153 cm magas 47 kg súlyú lány vagyok. Szóval (nem nagyképűségből, csak már sokan mondták,) az osztályban lányok közül nekem van a legjobb alakom, nem is vagyok duci, de sovány se. És hát... a cicim is (szerintem) elég nagy (75A) és azt hiszik a fiúk hogy kitömöm. A barátnőim védenek, hogy nem-nem tömöm ki, de nem hiszik el. amúgy egy roma gyerek találta ki pénteken. 1-2 fiú már bement tesin az öltözőbe, hogy megnézzék hogy ki tömi ki. És nagyon zavar. Tudom, hogy szánalmasnak tűnök, és szerintem valakinek ez úgy esik le, hogy nagyképű vagyok. :( De tényleg nagyon zavar, és 12 évesen nemnagyon akarok levetkőzni előttük és mutogatni hogy nézd nincs is kitömve! Tudom azt is hogy sokan azt válaszolnátok hogy haggyam őket a francba, de én ezt nem tudom csak úgy nem észrevenni. Mivel válaszoljak rá? Mondták a fiúk hogy ha nincs kitömve akkor bizonyítsam be, mutassam meg. Én meg kérdeztem (reménykedve hogy a válasz nem lesz) Miért kíváncsi vagy a mellemre? a válasz: igen...Lehet az is hogy a fiúk abban a korban vannak amikor érdekli őket ez a dolog? A többi lány osztály társamnak(aki norm alkatú) mind 65A-s meg 65B-s melltartó kell. (Bocsi ha zavaros lett a szöveg :( )

Szóval ha mégegyszer kérdi valaki hogy kitömöm-e akkor mit válaszoljak?:(( Köszi valászt :)(Lécci ne oltogassatok :( )


2011. máj. 15. 21:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Röviden: Mivel hogy az osztály társaimnál eléggé nagyobb a mellmértetem, ezért a fiúk azt hiszik hogy kitömöm :(
2011. máj. 15. 21:35
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

két észrevételem van:


- nevezzük nevén a gyereket: a roma az nem roma hanem cigány, tetszik, nem tetszik, az bizony cigány. ismerek embereket kb majdnem minden országból Európában és senki nem ismeri, még kevésbé használja ezt a roma agymenést, gypsy, Zigeuner, ezek mennek


- ne törődj velük, csak irigyek és kanosak

2011. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, sok a büdös cigóny, de te szépen kifejezted a roma szóval, azért piszkálnak, mert tetszel nekik... Kiványcsi vok h milyet néznének, hogy megkérnéd őket, hogy tolják le a gatyát... Na mind1, de ez mióta gyereknevelés ? meg akarod őket nevelni??? xD hajrá, utána már nem fognak tömöttnek hívni
2011. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy tudtad, hogy a melltartó méretnél a szám jelzi a körméretet míg a betű kosarat? Tehát a 65B-s melltartójú osztálytársadnak nagyobb melle van, mint neked, mert B kosaras a melltartója, csak kisebb a körmérete (a hátának).


Ja és sztem is próbálj meg velük nem foglalkozni.

2011. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
pl: miért hiszitek azt hogy kitömöm? talán még soha életetekbe nem láttatok ennél nagyobbat?elég gáz...azt hiszitek csak ezért megfogom mutatni? és hogy ilyen hülye cikizéssel adok lehetőséget arra hogy most életetekben először igazi melleket lássatok??? ha cicit akartok látni nézzegessétek anyucikátokért.....
2011. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan válaszold azt, hogy "neked ehhez semmi közöd, magánügy!" Egyébként ne csodálkozz, mert a fiúk valóban most kezdenek kisfiúból nagyobbá válni, a roma srácok meg főként, szóval érthető, de azért ne hagyd magad! A Te személyiségi jogod,hogy ha nem akarsz válaszolni ilyen tolakodó kérdésre, akkor rázd le őket! Egyébként azzal teszed a legjobbat magadnak, ha nem akarod erővel bebizonyítani, h. nem tömöd ki a melltartódat. Egy idő után megunják, és ha látják, h. téged nem izgat, hogy mit mondanak Rólad, egyszer csak abbahagyják. Ha viszont továbbra is szemtelenkednének, kérd ki szüleid véleményét!
2011. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
A gyerek fejét bedugod a haverja seggébe annak a fejét pedig a másik haverja seggébe!legközelebb nem szórakoznak
2011. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a B-s melltartó nagyobb, mint az A-s. A szám a körméretet jelenti, a betű meg a kosarat jelöli, tehát a 65 B-s lány vékonyabb, de nagyobb a melle, mint neked. Vagy rossz méretű melltartót hordasz?
2011. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
ja az elöötem lévő is jó ,te meg biztos kitömöd a gatyád azért ilyen púpos told le gatyád hadd lássam ..erre tuti szóhoz se fognak jutni...XD
2011. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Azért heccelnek mert tudják egyszer elaszakad a cérna és megmutatod nekik, nos NE ADD meg nekik ezt az örömöt. Egyszerűen nem kell észre venned Őket ha látják egy idő után hogy nem vagy partner (nem szólsz vissza, nem válaszolsz stb) hidd el abba hagyják. Egyébként sem kell nekik bizonyítanod!!! Sőt!! És igen Ők abban a korban vannak hogy érdeklődnek a másik nem iránt csak ennyire gyerekesen fejezik ki.
2011. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!