Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, de szerintem esélytelen, hogy összejöjjünk. Nem tudom elfelejteni. Egész nap csak rá gondolok. Neki egy ilyen tipikus páva f*szija van. Hogy enyhítsek a fájdalmon?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Idővel enyhül az magától. Haverok, pia, csajok...ezek gyorsítanak a dolgon.
2013. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ilyenkor brandyt iszom, csokit tömök magamba és horrort nézek. slashert vagy goret.A REGorigated Sacrifice elég durva.
2013. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
keress mást, idővel felejteni fogsz:)
2013. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
beleőrülök.. komolyan
2013. máj. 28. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon, hogy nem élt még ember a földön egymillió éve, aki ezt át ne élte volna, és majdnem mindenki túlélte.
2013. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden nap látom... próbálom elkerülni a suliban... hogy ne lássam... de látom... nagyon fáj!
2013. máj. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!