Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon szeretem a tanáromat....

Nagyon szeretem a tanáromat. Szerintetek elmondjam neki? Nem tudom elfelejteni. Nagyon régóta próbálom túltenni magamat rajta, de sehogy sem megy. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egész nap csak rá gondolok nem tudom elfeledni.Nagyon sokat sírok.És nem tudom ezt az érzést hova tenni.Azt sem tudom mit érzek iránta. Nagyon szeretem emberileg kötődöm hozzá lelkileg.Nagy hatással van rám ,de ő ezt nem tudja. Szerintetek elmondjam neki az érzéseimet?
2013. máj. 31. 18:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nevetséges vagy, hogy a saját -vagy kicsit idősebb- korosztályból senkit nem tudsz találni magadnak.
2013. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolútt nem nevetséges!Gyerek még!(már bocs kérdező, de ez az igazság.Felnőtt fejjel másként fogod ezt látni, hidd el! )
2013. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is kedves 12* válaszoló.
2013. máj. 31. 21:28
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Nevetséges?? Úgy teszel kedves 11-es, mintha befolyásolható lenne az, hogy ki kibe szerethet bele!
2013. jún. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14: Az rendben van, csak azt nem tudom elképzelni hogy a csaj mi alapján szeret bele? Az órák alapján amit tart?
2013. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne mondd el neki, ugyan mihez kezdene vele, ha egy tizennégyéves lány ráontja az érzéseit? Nyilván távolságot tartana.


Amúgy ezek az érzések így törnek rá az emberre ebben az életkorban, és jólmegsanyargatják az embert... Ne izgulj, sokmillió emberrelosztozol a tapasztalatban... :)


Nő vagy férfi a tanárod? Simán belefér mindkettő ebbe a rajongásba.

2013. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
15: lehet, hogy órák után beszél vele vagy nem tudom, nem akarok találgatni
2013. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 11-12 évesen én is éreztem ilyeneket, mondjuk én tudtam hogy nem voltam szerelmes azokba az emberekbe csak nagyon kötődtem hozzájuk, rajongtam értük. Lány vagyok és nálam jóval idősebb nők voltak. Így utólag visszagondolva én pótanyukát kerestem mert anyám akkoriban nagyon durva dolgokat csinált velem. Szóval ezért mindig kerestem valakit akire felnézhetek és aki egy kicsit is törődött velem. Nem lehet hogy nálad is az egyik szülővel vagy mindkettővel van probléma?
2013. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
76%
mond el neki az évzárón amikor mát leballagtál
2013. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Köszönöm mindekinek a válaszát am a tanárom férfi. De kedves 18 as lehet hogy én is csak azt keresem benne mint te annak idején apámat sajnos sosem láttam.A többi családtagommal viszont jó a kapcsolatom.
2013. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!