Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemistaként jó ötlet egy...

Egyetemistaként jó ötlet egy egy személyes szobába költözni? Vagy keressek egy értelmes lakótársat?

Figyelt kérdés

Előző évben egy 21 éves,de 13 évesként viselkedő lánnyal laktam egy szobában,aki tök önállótlan volt,még kopogni sem mert,mindig a szüleitől,vagy tőlem kérdezte,h mikor mit csináljon,ez a csaj lelépett,kéne egy lakótárs,mert egyedül nem lakhatnék egy kétszemélyes szobában.

De van egy másik verzió,van egy kicsivel drágább,egy személyes szoba,teljes felszereléssel,ahol nem kell senkivel megosztanom semmit,nem kell arra figyelnem,h nem lop-e meg a szobatársam,nyugodtan tudok tanulni,senki sem zavar.,

Ti melyiket választanátok,a kétszemélyes,vagy az egyszemélyes szobát,az egyszemélyes nem lesz egy idő után unalmas?


2012. júl. 24. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Anyagiaktól függ, mivel szobakonyha is elég drága. Viszont ha kétszoba van plusz konyha meg ilyenek, akkor feleztek mindent, közben meg sokkal kevesebb lesz így, mivel közös helyiségeket használtok.
2012. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Ezt te tudod, hogy milyen vagy, bírod-e egyedül. Én személy szerint egy szobába se tudok mással lakni, viszont hogy mindig egyedül vagyok, azt nem bírom, fusztrál az egyedül lét, ezért is tanulok mindig a könyvtárba, de mondjuk nem is vagyok koleszos.
2012. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nah meg hogyan hogyan bírod először idegen társaságot. Meg az egyedül lakást, én pl. mindig félnék egyedül :D
2012. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitudtam volna fizetni egyedül laktam volna...Mindennél többet ér, hogy akkor tanulsz mikor jól esik, nem járkálnak non-stop a szobádba ki-be, nem szólnak hozzád tanulás közben. Éjjelente nem költenek fel, buliból jövet...


Mondjuk én nem voltam bulizós és sokat is tanultam, főleg most utolsó évben, eléggé zavaró volt a járkálás...Ha megtudtam volna fizetni egy saját szobát szerettem volna. Úgy oké, hogy van saját szoba és van egy lakótárs. Szerintem.


Mondjuk kérdés, hogy miért méssz egyetemre, tanulni vagy sórakozni, illetve, hogy milyenek az anyagi lehetőségeid...


22-L

2012. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ha bírnám fizetni az egyszemélyest akkor mindenféleképpen azt választanám
2012. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az egyszemélyes jó ötlet, ha tanulni akarsz, tudsz, ha bulizni akarsz, akkor elmész. Nem kell alkalmazkodnod, azt csinálsz amit akarsz.
2012. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Én, ha egy kicsivel drágább lenne, akkor is az 1 személyest választanám. Így tényleg nem kell senkihez sem igazodnom. Ennyi idősen nekem bőven elég volt, hogy a szüleimhez kellett alkalmazkodnom. Mikor Egerbe jártam suliba, akkor kaptam ilyen szállást, csak házinénivel. Karcagi vagyok, így jól jött :)

Emlékszem, hogy ezek után, mikor Debrecenbe kerültem, akkor összeköltöztem más csajokkal, és pont egy kétszemélyes szoba jutott nekem. Igaz, hogy tanév eleje volt, meg lehetett bulizni. Fel is hoztak pár fiút, nekem meg mennem kellett aludni, mert másnap délelőtt dolgom volt. Hát nagyon zavart engem az idétlen röhincsélés, a fiúk részéről főleg. Inkább bejártam naponta.

Amúgy vannak normális fiatalok, akikkel lehet lakni. De ha nem szeretsz másokhoz alkalmazkodni, akkor választhatod az 1 személyest :)

2012. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha kitudnám én is fizetni, akkor egyedül laktam volna... Volt már lakótársam, a cuccaim között turkált míg nem voltam otthon. Tanulni vizsgaidőszakban hazajártam... Úgyhogy mindenképp az egyedülit választanám. Ha meg társaságra vágysz akkor ott lesznek a barátaid.
2012. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudok alkalmazkodni,társasági ember vagyok,de ez az egy év ezzel a lánnyal kikészített,turkált a cuccaim közt,este hangosan végzett önkielégítést...
2012. júl. 24. 14:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egyszemélyes.Ha annyira unatkozol,max.elhívsz magadhoz valakit és kész.
2012. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!