Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Számotokra milyen / milyen...

Számotokra milyen / milyen volt egy osztálykirándulás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Általánosban jó. Középiskolában az első órában minden osztálytársam lerészegedett, én meg ott ültem egyedül három napig. Semmit nem csináltunk, végig a szálláson voltunk, mert vagy négykézláb másztak, vagy épp hánytak. Többet nem mentem.
2013. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Előző te vagy stréber vagy, vagy csak nem tudod élvezni az életet :D
2013. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintebb az szomorúbb, hogy sokan kizárólag csak alkohol jelenlétében tudják élvezni. Anélkül unatkoznának a szerencsétlenek. :)

És igen, mi is ittunk osztálykiránduláson a nap végén afféle napi fináléként, de non-stop tényleg csak az ostoba emberek isznak. Tudod, van az a mondás, hogy a pohár mennyiségétől függ, hogy milyen jó a buli. :)

2013. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Második. Te egy huszonegyedik századi gyíkköcsögvagy ugye? :D Egyébként... általánosban jó volt, középsulis még csak 1x volt a 3 év alatt, de nem hinném, hogy mennék, ha lenne idén. Sz*rkeverő f*s osztály.
2013. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak az utolsó évre kovácsolódott össze normálisabban az osztály.

Olyan dolog amúgy ez az osztályösszetétel kérdés, mintha néhány kísérleti patkányt összeraknának egy kis terráriumban, és onnantól kezdve pedig bármi kisülhet abból. Vagy véletlenül összepasszolnak vagy idővel megszokják egymást vagy pedig csak konfliktus marad. Az az egy biztos, hogy nem ritkán jön ki mindenki mindenkivel, illetve ritkán nem jön ki valaki semmilyen szinten senkivel. Huh, nagyon szélsőséges összehasonlítás ez, meg nem is passzol nagyon a kérdéshez, de most már csak azért is elküldöm, ha már leírtam... :)

2013. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Sok prűd :D
2013. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Alsóban még tűrhető, de mikor felsősök lettünk, az igazgató kitalálta, hogy attól az évtől kezdve csak 1 napra és csak az egész évfolyammal mehetünk el osztálykirándulásra..Legalább is én úgy tudom, ez csak a mi iskolánkban van így. És azóta nagyon szarok az osztálykirándulások, mert egyrészt nem olyan meghitt, mert ott a másik 2 osztály is, a tanárok pedig túl sok programot beszerveznek nekünk és a mostani kiránduláson is a Terror házába mentünk, meg előtte még ide-oda és annyi mindent beszerveztek, hogy hajnali 6-kor kellett elindulunk a vonattal, szóval képzelheted, hogy előtte legalább 5-kor fel kellett kelnünk, hogy oda is tudjunk menni az állomásra meg minden, az egész napunk abból állt, hogy GYALOGOLTUNK és mire eljutottunk a fő célpontra, a Terror házába, már rendesen a lábunkra is alig bírtunk ráállni, aztán maga az, hogy körbevittek minket a Terror házában, még legalább másfél óra volt és végül este fél 9-kor értünk haza a vonattal. Szóval nagyon szar volt.

15l

2013. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A Terror házába kirándulást szervezni 15 éveseknek? Történelemből se tanulják még a gyerekek 1944-90-et. El tudom képzelni, hogy mennyire képben lehettetek. De javíts ki nyugodtan, ha tévedek. Nálunk legalább is így volt.
2013. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 év alatt 1X voltunk osztály kiránduláson az első éven 7 napra. Nagyon rossz az osztályunk, az osztályfőnök mindig mondta, hogy mennyünk de mindig az volt ha XY megy akkor én nem, ha én nem megyek akkor a barátnők sem. Így mindig el maradt. Most az utolsó éven annyira meg romlott néhány emberrel a kapcsolat, hogy ahogy járunk szóbeli felkészítőre van olyan aki nem is köszön csak el fordítja a fejét.
2013. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!