Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy javítsak matekból?

Hogy javítsak matekból?

Figyelt kérdés

Matekból 4-es nek kell lennem, mert akkor nyáron csak a szobámban dekkolhatok és sehova nem mehetek. Én most minden órára készítettem szorgalmit és egy kis előadást is csináltam. Most 3.6-ra állok. Onnan már meg kell adni a 4est? A másik meg a tanárom a sok munkámra ezt mondta: Nem kértem, hogy csináld meg ezeket! Ezt én nem értékelem!!! :O

Kértem, hogy adjon szorgalmit de nem adott. Full ideg vagyok mert már mindent megtettem. Ja és még egy infó: félévkor 4es voltam



2013. jún. 11. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Látja, "[...] Ladó, a valóság is lehet olyan szép – sőt szebb! –, mint a hazug ábránd..."
2013. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Így utólag, nem kell megadni a 4est. 3.9-re sem kell megadni a 4est, meg lehet de nem kötelező.

Na és végül, hányasra zártak?

2013. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!