Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyunk együtt a párommal. Látszólag jóban vagyok az apósjelöltemmel is, azonban nem tetszik, hogy folyton ugráltatja a páromat és ezt leginkább akkor teszi, ha épp megbeszéltük, hogy találkozunk. Mit tegyek, hogy javítsak a helyzeten?

Figyelt kérdés
És ami szerintem a legnagyobb baj az egészben, hogy a barátom egy szavára ugrik és mindent eldob, és már csinálja is, amit az édesapja mondott. Nagyon szeretem a páromat, vele tervezem a jövőt, nem tudnék szakítani vele. A tanácsotokat kérem, ti mit tennétek a helyemben, hogy jobb legyen a helyzet?

2013. jún. 9. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Értsd meg.. az én kapcsolatom ráment hogy nem bírtam elviselni.. igaz én akkor 3 hete nem láttam délután a párom..
2013. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, értelek, nagyon sokan mondják nekem azt, h ennek nenecs értelme, mert , de mit tegyek, ha nem aakarom elhagyni őt, mert szeretem?
2013. jún. 12. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem és a párommal is hasonló a helyzet. A leendő apósom, mint egy rabszolgát, úgy robotoltatja. Minden nap (még akko is, amikor dolgozik) keljen fel 7,30-kor (3 műszakos melóhelye van, így amikor délelőttös,akkor délután robotol) és este 8-ig, van hogy 9-ig (egy max. fél órás pihivel, ami az ebédszünet) robotol, és amikor nincs semmi munka, akkor az após gondolkodik azon, hogy legyen, nehogy már ihenjen. Van egy öccse is a páromnak, aki a gép előtt teng, és ha le van hívva egy kis segítség miatt (pl a mamája autóját lemsni- nem nagy kérés, hiszen, az öccse rengetegszer kéri meg a mamáját, hogy vigye el őt ide meg oda, de ő inkább a gép előtt ül, és én a párommal mentünk segíteni, és ha a párom ül a gépnél segítség helyett, rögtön elveszik a gépét - 20 éves!!!! s dolgozik, hazaadja a fizetését - az öcsse 17!!!!! éves és bukdácsol egy fizetős iskolában, mégis a párom dolgozik, mégis a pérom gépét veszik el, mikor ő többször ugrik) és sorolhatnám....


Bocsi az OFF-ért, de te nem nagyon tudsz mit csinálni vele, ahogy én sem :S. 5 éve vagyok a párommal, és már beszéltem én az apjával, hogy ugyan már, én is akarok a párommal lenni (fél évig könyörögtem, hogy engedje le hozzánk, de ő mindig otthióon tartotta robotolni, és ebbe a nyári szünet is benne volt a húsvéti szünettel, és mikor beszéltem vele, akkor a fejemhez vágta, hogy mossak, főzzek takarítsak rá - én meg nem lesze cseléd, pláne, hogy nem ott élek)


Annyit tudsz tenni, hogy beszélsz a pároddal, hogy beszéljen az apukájával, hogy neki is szüksége van a szabadidőre. Ha a párod olyan, mint az enyém, akkor nehéz dolog lesz.:S De ha van benne egy kis határozottság, akkor leül beszélni az apukájával.


Sok sikert!:)


L/19

2013. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát neked is meg kellene tanulnod hogy nem csak az van , hogy hú de szeretjük egymást. Vannak dolgok amiket meg kell csinálni. Ami mindennél fontosabb. Majd utána lehet , hú de szerelmesnek lenni.
2013. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!