Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most először közelítenek...

Most először közelítenek felém barátságosan. Mit tegyek, hogy ne égjek be?

Figyelt kérdés
Életemben most először van esélyem az osztálytársaimmal összebarátkozni. A múlthét, és a mai nap is nagyon jól ment, viszont feszült vagyok mellettük. Nagyon félek, hogy be fogom égetni magam.. (mint mindig..) Mit tegyek, hogy ezt elkerüljem? A gond az, hogy nagyon ügyetlen vagyok, és ha szorongok akkor néha hülyeségeket beszélek, vagy dadogok, vagy mindkettő. De nem tudok nyugodt lenni, pedig tényleg barátságosan közelítenek felém.. Még 1 hetem van arra, hogy jó benyomást keltsek..

2013. jún. 17. 22:40
 1/7 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Csak légy önmagad! :)

Úgy nem lehet baj!

2013. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vedd egy kicsit lazábban.. Ne félj, figyelj.. A figyelem leköt, elfelejtesz félni, elfelejtesz égni. Figyelj rájuk. Az emberek hálásak, ha figyelnek rájuk, mert sok kapkodás, rohanás miatt ez sokszor lemarad, sokszor kisgyerekeknél is, azért rosszalkodnak: figyeljetek már rám! És a figyelem azért is jó, mert tudod, szólni kell, mondani kell valamit, vagy nem - sokszor elég, ha az ember figyel és hallgat - és megérzi, mikor, mit jó mondani. Sikerülni fog, barátságosak, mert szimpatikus vagy nekik, és barátkozni akarnak ők is.. legyél bátor - látod a figyeléshez nem kell sok, csak egy kis elhatározás.
2013. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Igyál egy pálinkát.
2013. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Már csak 1 kérdésem lenne.. Olyankor mit lehet tenni ha kínos csend van, vagy ha mondjuk csipkelődnek, de nem tudok mit reagálni rá? Mert az utóbbi miatt már régebbi közegek hittek bunkónak, mert nem értettem a csipkelődést, vagy arogánsan reagáltam..:/
2013. jún. 17. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, lazulj be, ha nem feszengsz akkor kevesebb az esély az égésre. Ha meg mégis beégeted magad, vezesd le a dolgot egy poénnal, az ilyesmiből mindig jól szokott kijönni az ember.
2013. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"ha kínos csend van" - egy kis mosollyal el lehet intézni, ne legyen kínos, nem biztos, hogy szavakkal kell megtörni, majd továbblendül a beszélgetés, magától. A csend jó dolog is lehet, nem kell kínosnak érezni.
2013. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. jún. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!