Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most kerülök középiskolába és...

R.Lilla98 kérdése:

Most kerülök középiskolába és nem tudom hogy viselkedjek, hogy jó benyomást tegyek?

Figyelt kérdés
Barátságos, kedves, vicces lány vagyok és sokak szerint szép is... HELP!

2013. jún. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Add saját magadat és légy olyan, mint máskor. Ha most elkezdesz szerepet játszani, úgysem megy a végtelenségig és akkor kellemetlen helyzetbe kerülsz. Maradj olyannak, amilyen vagy.
2013. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is ugyan ilyen helyzetben vagyok.....semmiképpen se hencegj,ne vágj fel,ne állíts valótlan dolgokat magadról...olyan nincs hogy mindenkiben jó benyomást kelts,azért mert azt akarod mindenki elismerjen barátod ként ne változz meg,a lényeg hogy megfelelj magadnak ugyis szerzel barátokat:D
2013. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igenis! :D köszönöm, anyuek szerint mivel sok barátom van menni fog a beilleszkedés csak félek az új kornyezettol...
2013. jún. 23. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
kelts hamis illúziót a többiekben, dicsérd őket égtől a földig, ismerd el őket, csodáld őket, majd ha ezt mind elhitték, használd ki a kis személyes önző célodra őket, de a végén ne felejtsd el azt a látszatot kelteni, hogy mindeniért ők a hibások, és csak magukat okolhatják emiatt
2013. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha szép lány vagy, ahogy írtad és sok a barátod, akkor ne félj ettől. Nem lesz probléma.
2013. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!