Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselkedjek vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele, hogy sokáig eggyütt maradhassunk?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy gyönyörű lánnyal akit nagyon szeretek és minél tovább eggyütszeretnékvele lenni. Az aggaszt hogy ő sokkal többet jár bulizni mint én és sok fiúval találkozik de tudom hogy ő nemolyan hogy megcsaljon. Arra keresnék válaszokat hogy hogyan viselkedjek vele mit mondogassak , mit csináljak , hogy ne hidegüljön el a kapcsolatunk.

16/F



2013. jún. 15. 16:07
 1/3 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha a csaj menni akar,akkor fog is,ugyhogy nincs semmi amivel meg lehet tartani egy not ha o nem akarja,ne gorcsol ezen.
2013. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezen énis sokat agyaltam,de nem egy kapcsolaton vagyok tul és rájöttem, hogy erre NINCS RECEPT!
2013. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hanariko ***** válasza:
úgy ahogy az előzőek mondják. nincsenek varázsszavak, amit kimondasz és akkor ott marad melletted. légy önmagad, mondd ki amit gondolsz, még ha ez nem is mindig ugyan az, mint amit ő gondol. kiderül az, hogy össze illetek-e vagy nem. de ha nem, ne erőltesd!
2013. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!