Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek a parommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a parommal, ha azt szeretnem elerni, hogy tiszteljen, becsuljon, es ne kelljen mindenert "kuncsorognom"?

Figyelt kérdés

Szeretnem ha olyan irna,aki ert a ferfiakhoz,mert mar a sokadik eset hogy olyanokkal vagyok egyutt,akik nem becsulnek semmire.

Mit csinalok rosszul?

Az odaado,kedves,a parjara fozo,takarito stb tipust sosem becsulik meg?

Min kellene valtoztatnom,hogy az en partnerem is a tenyeren hordozzon,mint sok notarsamnal latom?

Azok a nok mit csinalnak maskepp?


N/27



2013. jún. 20. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Így elsőre az az érzésem, hogy nem megfelelő pasikat fogsz ki.
2013. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok ,de az ilyen mocskokat soha nem tudtam megérteni..én a k*ákal nem beszélek úgy mint ők a normális barátnőjükkel, nem értem miért vannak ilyen emberrel a nők...ja mert nem normálisak? ha nem jön rá magától akkor egy ideig szarj a fejére , amit csináltál neki azt nélkülözd semmikép se kuncsorogj és ő fog , mert rájön ,hogy csak akkor érheti el amit akar(férfi)...és az ilyen pasikból akik játszák az agyukat van a legnagyobb papucs szóval nyugi fordul a kocka 20/f
2013. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van.
2013. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ez igaz lehet amit irtok,mert az exbaratom is lekezelt mindig,es amikor elhagytam akkor jott konyorogni hogy fogadjam vissza,aztan ugy hozta az elet hogy a kovetkezo baratnoje ugyanugy elnyomja,mint o engem. most papucs lett. csak sajnalom hogy velem szemben nem adta meg a tiszteletet,akkor nem hagytam volna el. A masik baratom ugyanez volt,velem szorakozott hogy szeret,aztan meg hogy nem, sehova nem volt hajlando velem jonni a mostani baratnojenek meg mindenre bologat meg ugrik es agyon kenyezteti.( a csaj meg parancsolgat nekim ugymond a csaj a fonok a kapcsolatban itt is )

Biztos en csinalok rosszul valamit,tulsagosan szeretem oket,es megteszek ertuk mindent.:(

nem hiszem hogy rossz pasikat fogok ki,mert ugyanazok a pasik teljesen maskepp viselkednek egy masik novel szemben.tehat velem lehet a baj,ezert kerdem,hogy szerintetek mi?

2013. jún. 20. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Talán nem a bunkó f@szkalapokkal kellene összejönni, de tudjuk, a normális srácok túl unalmasak nektek. Hát akkor élvezd az alávetett helyzetedet!
2013. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nálad pontosan mi a probléma oka, sőt ezt itt senki nem tudja majd megmondani, de azért próbálok majd tanácsot adni.

3 éves kapcsolatban élek és igen a tenyerén hordoz.

Én megmondtam neki, hogy kedves leszek, odaadó ha ő is az. Főzök és takarítok, ha ő is besegít nekem. Tehát kényeztetem, de nem elkényeztetem és nálunk ez perfektül működik :)

2013. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6.os vagyok. Azt még hozzáteszem, hogy ő alapból rendes, normális pasi, de sokkal jobban megbecsüli, hogy mit teszek érte, ha neki is ki kell vennie belőle a részét :) Így leszünk egyenlőek.
2013. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:

Nem tudom, vagy ösztönösen, tudat alatt ilyen típushoz vonzódsz vagy mégis van benned valami tulajdonság amivel ezt hozod ki és nem is tudsz róla. Bár azt mondják, egy kapcsolatban mindig az irányít, akit kevésbé érdekel a másik. Tehát a valószínűbb az, hogy te jobban szeretted az eddigi palijaidat, mint ők téged. Erről meg igazából senki se tehet, mert az érzéseket nem nagyon lehet befolyásolni.

26F

2013. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!