Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat zavarja az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat zavarja az első találkozáskor ha azt veszik észre hogy a fiúnak feláll? (ha észreveszik)

Figyelt kérdés

Nem gondolják azt hogy csak dugni akar?

nem riasztja őket el?


2013. máj. 25. 12:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
0%
hát eléggé zavarna
2013. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Értelmes lány elismerésnek veszi.
2013. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez helyzetfüggő! Egyértelmű, hogy a pasi d*gni akar. Ez önmagában nem probléma. A kérdés, hogy mellette mást iránt is érdeklődik e.


Ha például azt látom, egyáltalán nem érdeklődik az életem, belső tulajdonságaim, véleményem iránt, csak a mellemet bámulja, nyilván máshogy jön le a dolog, mint ha jóízű beszélgetés mellé még e téren is imponálok....

2013. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
42%
hát biztos velem van a baj, de ha első randin azt látnám, ogy ülünk kettecskén a kávézóban, ennek meg ott dudorodik a farkincája, biztos sírva menekülnék. tudja már kontrollálni annyira magát, hogy nekem ne kelljen egész este ezt néznem..
2013. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
#4 miért érzed szükségét, hogy egész este a farkát nézd?
2013. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:

4.

Hidd el főleg ha tapasztalatlan a srác.Fel fog állni neki.Ebben semmi rossz nincs.Addig ameddig csak dugni akar.

2013. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
44%

Engem jobban zavar, mikor félórája valami értelmes dologról próbálok vele beszélgetni, erre mikor visszatérek valamire, fogalma sincs róla miről van egyáltalán szó.

Ha már az elején nem figyel oda rám, az csak rosszabb lesz később.

Elég bő, jellegtelen cuccokba megyek randizni, szóval még az se mondható, hogy direkt ingerelni akarnám a külsőmmel.

Én nagyon meg tudok sértődni erre, ilyenkor nincs 2. randi.

A felállás is zavar. Örülnék ha nem csak a lyukat látná bennem, menesztem is, ha észreveszem.

2013. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
17%
5, természetesen nem nézném, mert rászólnék, és azonnal elhagynám a terepet. nem hiszem, hogy szükséges kiforgatni a mondataimat, mindenki érti, hogy mire gondoltam.
2013. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
17%
6., sok randim volt már,érdekes, eddig mindenki kibírta, hogy nyugton maradjon, amíg ágyba nem kerültünk. szal ezzel ne jöjjön nekem senki. kösz :)
2013. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

Akkor ne hidd el.Nem mindig lehet türtőztetni.Egyszer csak jön és annyi.Lehet te nem mindig vetted észre!

Mert azért egy feszülős boxer és farmer megfogja és nem látszik

2013. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!