Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti milyen módszerekkel kedvelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen módszerekkel kedveltetitek meg magatokat egy adott lánnyal az első találkozáskor?

Figyelt kérdés
Nem kifejeztten randiról van szó, hanem csak egy kiszemelt lánnyal való találkozásról. Ezt úgy értem, hogy pl. kutyát sétáltat, és ezért gyakran látjátok őt, és le szeretnétek szólítani. Beszélgetni szeretnétek vele. Hogy lépnétek magasabb szintre az adott lánnyal? Nem szeretném ha csak pár mondat erejéig tartana az egész, és megkedvelne annyira, hogy nem sokkal később legyen nála esélyem. 16 éves lányról van szó. Írjatok le mindent, hogy hogyan haladnátok. :)

2013. jún. 20. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szimplán önmagam adom és bókolok.Így kiderül,hogy tetszem neki vagy sem.

Megjátszani magad teljesen felesleges.

2013. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak sajnos én sokszor nem látom azokat a jeleket, hogy tetszenék neki. :/
2013. jún. 20. 12:27
 3/3 Kruger válasza:

Az értékeidet érdemes demonstrálni. Azon gondolkodjál el, hogy te miben vagy különleges vagy kiemelkedő. Ha kell akkor kezdjél bele egy nagyon vagány hobbiba, ami kiemel a környezetedből. Nekem például ilyen a motorozás, bár ritkán szoktam ezt az ismerkedés területén használni, de működik :)

Azokat a dolgokat amikben értékes vagy, pedig csakis te tudhatod a legjobban. Mi az amikben sikereket értél el? Mi szerinted az 5 legkiemelkedőbb belső tulajdonságod?

Ha szépen lassan ezeket kommunikálod és felé is megfelelő érdeklődéssel fordulsz, vagyis őt is megismered és kapcsolódási pontokat keresel (rapportok), amiken keresztül áramolni tudnak ezek az értékes élmények és tulajdonságok köztetek akkor magától megtörténik a varázslat.

2013. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!