Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek manapság tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Geryke1991 kérdése:

Szerintetek manapság tényleg az a trendi, ha a lányok többsége már az első találkozáskor lefekszik a férfival?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok férfitársaim tapasztalataira, (véleményekre), hogy náluk is így van? Én már a 8. lánnyal találkoztam aki már az első alkalomkor lefeküdt velem..Lányok is írhatnak... véleményekre lennék kíváncsi.. 21/f
2013. jún. 7. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Azt nem tudom, hogy "trendi"-e, de nálam nem divat.
2013. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha megy megy.Ha nem nem.Én személy szerint nem is próbálkozok a szexel első randin.Még a csókkal is óvatosan
2013. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük alapul, hogy mi van, ha holnap meghalunk, de kormolnám a fingódat, akkor első alkalomkor engedem, hogy megdugj. Amúgy szerintem nem trendi, szimplán kezdik átvenni a nők is az ösztönt..
2013. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

és találkoztál olyannal, aki 1. alkalommal nem hagyta?

nem volt izgalmasabb, nem gondolkodtál el azon, vajon miért nem, miért reagál másként?

igazából a pasik miatt van. a többség elvárja és 3 randi után lelép ha nincs semmi. a lányok meg természetüknél fogva annyira vágynak társra hogy inkább megalkusznak és hanyatt vágják magukat elsőre.

én mondjuk nem, de így meg mondjuk sz@r.

22/L

2013. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz, nem vagyok prűd, de ha azt akarom, hogy egy pasi komolyan akarjon velem lenni, akkor tuti, hogy nem megyek bele az első találkozáskor a szexbe. Nyilván, ha nem erről szól a dolog,akkor szíve joga mindenkinek mit csinál,mi esik jól neki.


21/L

2013. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van olyan kör, ahol igen. Az mondjuk más kérdés, hogy gimiben főként azt lehet látni, hogy a ribis csajokat körberajongják a fiúk (vajh miért), és egy csomóan inkább elkezdenek rájuk hasonlítani, csak egy srác érdeklődjön már iránta...
2013. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nem feltétlen ítélem el ezeket a lányokat egyébként:) Sőt, egyáltalán nem...Ugyan úgy működnek mint a férfiak ilyen téren, csak burkoltabban..Ha egyszer felizgultak akkor már nem fognak nemet mondani..Attól még lehet utána hűséges meg rendes..Volt tapasztalatom ebben is, hogy elsőre találkoztam a csajjal, megtörtént a szex és utána hónapokig együtt voltunk talán fél évig, és nem szeretett volna más srácot magának...Mondjuk ott én mondtam neki hogy vége
2013. jún. 7. 18:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"annyira vágynak társra hogy inkább megalkusznak és hanyatt vágják magukat elsőre."


Biztos, hogy erről van szó? Vagy inkább arról, hogy ők is ugyanúgy vágynak a szexre, mint a férfiak és manapság már nem kell színlelniük?

2013. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Hát nekem az ilyen randizhatós történetekkel az a gondom, hogy nekem nehezen megy a nyitás. Szóval a csók is már járás után szokott elcsattani.


Így a randiknál nekem esélytelen bárkit is találni, mert "ha a 3. randin még nincs csók sem, akkor biztos húzom az agyát".

Nekem a szexhez, a csókhoz, de még az öleléshez is bizalom kell. És 3. alkalommal látott idegent biztos, nem tudnék még bizalmasan kezelni.


De ez én vagyok, ilyen tré adottságokkal. :D

2013. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én is ilyen tré vagyok, kedves Alfonzina

ritka esetekben szexelek haverral, de akkor meg nem akarok többet. de ott is kell a bizalom ami nem 1 nap és nem 3 randi alatt alakul ki

2013. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!