Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak sokkal fontosabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak sokkal fontosabbak a barátai, mint én! Pedig már egy éve együtt vagyunk. Mostanában alig tudunk találkozni, mégis a hétvégi programja a barátai lesznek, nem pedig én, pedig most ráérne. Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
20L
2011. jan. 17. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, hogy ezt kell írnom, de nem szeret a barátod eléggé. Vagy megmerem kockáztatni, hogy egyáltalán nem szeret. Ugyanis, ha valaki szereti a másikat, az jelenti azt is, hogy minél több időt szeretne a kedvessel tölteni. Amúgy is, alig találkoztok, és most itt lenne a hétvége mint alkalom, de nem használja ki. Ezért is mondom, hogy nem hinném, hogy szeret téged annyira.
2011. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tudom milyne érzés! ugyanez van nálunk is! mindig csak a k*rva haverok...................:@ 18l
2011. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Jaj :(... Ez szomorú ám.

Beszéltél vele erről? Mert ez nagyon fontos ám! És ha rosszul reagál (pl. nem érdekli, amit mondasz, vagy.. továbbra se változik a véleménye), akkor ez halott kapcsolat... :(

2011. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
miért kell ennyire negatívnak lenni, nem értem kedves előttem válaszoló.... én is megszoktam már, hogy ő ilyen, ez van... de ha te nem tudod megszokni kérdező, akkor tehetsz ellene! fel kell hívnod magadra a figyelmet, pl. eljárkálni a csajokkal bulizni, és divatosan öltözködni, ezáltal több "rajongód" lesz, a kisugárzásod mindenkit
2011. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
magával vonz majd *
2011. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érdemes lenne elgondolkoznod a szakításon. Ha nem akar veled lenni, azt jelenti, nem szeret. ahogy előttem is írták. Beszélgess vele erről, majd állítsd választás elé: vagy Te, vagy a haverok.
2011. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy b.zi és a fiúkat szereti azért hanyagol el téged.
2011. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jó jel. Nálunk is ez volt. Nem is szeretett a volt barátom. Szakítottunk. Szerintem te se agyalj, hanem lépj! Vagy normálisan áll hozzá a dolgokhoz, és annyi törődést ad, amennyi elvárható - és te csak a minimumot szeretnéd, ettől még van sokkal több dolog is egy kapcsolatban, ahol ki kell állni a másikért, ez csak egy picinyke szelet - ahogy az egy párkapcsolatban kell! Ha nem figyel rád ezentúl sem, akkor menjen a haverokkal,de te ne fecséreld az idődet ilyen alakra: Majd lesz, aki normálisan fog hozzádállni, mert fontos leszel neki.
2011. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nagyon fontos, hogy legyenek az embernek barátai, és ne hanyagolja őket akkor sem, ha lesz neki párja. DE! Amit leírsz, az sajnos nem hangzik túl jól. Mert írod, hogy keveset tudtok találkozni. Sajna ez a szitu hasonlít ahhoz, ami velem volt anno. Volt pasimmal távkapcsolatban éltünk, egy héten egyszer, később már csak kéthetente találkoztunk.


A biztosítékot az csapta ki, amikor egyszer volt egy kisebb műtétem, és itthon kellett maradnom lábadozni. Nem volt egy komoly műtét, de azért jólesett volna, ha meglátogat. De ő a legjobb barátjához ment be a kórházba, ugyanis neki is volt egy kis műtétje (igaz, ők egy városban voltak, én meg messze), de el sem akart hozzám jönni a barátom, mert azon a hétvégén volt valami "nagyon fontos" koncert, amit nem lehetett kihagyni.


Szóval én azt mondom, vannak olyan túlkapások, amiket már nem lehet eltűrni.


Azt nem írtad mondjuk, hogy te milyen viszonyban vagy a barátaival. Téged nem hívott a közös programra?


Beszélj vele mindenképpen, mondd el, hogy neked ez így nem jó, és mit szeretnél. Ha megérti, és próbál is ezen változtatni, akkor jó. Ha lesz*rja... akkor te is tudod a választ. Tudom, könnyű mondani, de fiatal vagy még, biztos találsz majd olyan férfit, aki megbecsül.


26/N

2011. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi van veletek?
2012. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!