Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, tényleg normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg normális ha a barátomnak nincs igénye arra, hogy hetente 1x legalább hallja a hangom + lásson (skype), és ne csak msn-ezzünk, ha 1,5 hónapig nem tudunk találkozni?

Figyelt kérdés

Állítólag nincs semmi baj, és nagyon szeret, de én lányként nem tudom ezt megérteni így, mert nekem meg igenis ez igényem fordítva...

Köszönöm előre is a válaszokat.

19/L


2011. nov. 20. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális! 19/F
2011. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy napot sem bírok ki úgy, hogy ne halljam a barátnőm hangját. 3 hónapja együtt lakunk, de így is naponta többször beszélünk telefonon, hétvégén pedig hazautazunk, és akkor is naponta többször beszélünk. Amíg nem laktunk együtt és nem beszéltünk ingyen telefonon, addig pedig skype-on beszéltünk naponta minimum egy órát.

Hiába vagyunk együtt 4 éve, minden reggel és este felhívjuk egymást, mikor nem egymással ébredünk, vagy megyünk aludni, és minimum még egyszer beszélünk napközben. Nem is tudom elképzelni, hogy ha szerelmes vagyok valakibe, akkor ne akarjam folyton tudni, hogy mi van vele, és ne akarjak folyton vele lenni.

Nekem kicsit furcsa, amit a barátod művel, lányként biztos nem hinném el neki, hogy igazán szeret.

22/F

2011. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de szerintem sem normális...
2011. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet nem normális de attól még lehet ő csak ilyen .
2011. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 15:16 Neked barátom kinéz egy olyan házasság, ahol igencsak rövid lesz gyeplő. No haverok, no hobby, csak a szoknya szélén üldögélés, de akkor meg késő lesz a siránkozás!


A kérdezőnek: lehet, hogy vannak úgy körülötte, hogy nem szeretné, ha hallanák mit akar neked mondani? S írni tud, de beszélni nem?? Ez nem lehet oka?

Ha nem akkor egy kicsit érthetetlen.

2011. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat.
2011. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat!

15:58-asnak: Általában így van, mert koliban lakik, de hétvégén csak ő marad a szobában, ezért szoktam ilyenkor kérni, hogy legalább most skype-oljunk. :/

2011. nov. 20. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15:58

Ne haragudj, de szerintem nem kéne ítélkezni látatlanban. Én nem kényszerből hívogatom a barátnőmet, és Ő se engem, és nem most jöttünk össze, hogy bárki azt mondhatná, elvakít a szerelem és ezért "hódolok" így be. 4 éve csodásan működik a kapcsolatunk, szeretem, és igen is hiányzik a hangja, ha nem hallom egy napig, hiányzik Ő maga is, és hétvégén mindig kérlelem, hogy aludjon nálam, hiába alszunk együtt 5 napot 7ből. Lehet, hogy egyesek számára elképzelhetetlen, hogy egy 22 éves fiú így érezzen, de én az első perctől kezdve így érzek, amint a barátnőmbe beleszerettem, már akkor tudtam, hogy Őt veszem el feleségül, és meg is tettem volna már rég, ha lenne miből eltartanom. Amint dolgozni kezdek, és gyűjtök egy kis pénzt elveszem és én leszek a világ legboldogabb embere. És képzeld, vannak barátaim, akikkel sok időt töltök együtt, és a barátnőmet is sokszor magammal viszem, mert nagyon bírják a fiúk, és ők szokták mondogatni, hogy hozzam őt is. És sok hobbim is van, amiről eddig se kellett lemondanom, és ezután se kell. De a legjobban akkor is a barátnőmmel szeretem tölteni az időmet. Szerintem ilyen az igazi szerelem.

Egyébként van olyan egyetemi csoporttársam, aki 20 évesen elvette feleségül a barátnőjét és nagyon boldogok együtt.

22/F

2011. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 15:58 vagyok: Akkor a hétvégén elvileg semmi nem áll az útjában, így valóban jogos a kérdés felvetésed. Nem akarok intrikát szőni, se kétséget ébreszteni, de akkor valami egyéb ok van. S biztos nem az, hogy nem akarja a hallani a hangod, hanem inkább az, hogy van valami amiért nem éri meg neki...


ma 17:10-nek: Ok... csodálatos életed van s nem is kívánok neked másikat, de kérlek 10 év múlva jussak eszedbe...

2011. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!