Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes mennem Gólyatáborba,...

Érdemes mennem Gólyatáborba, illetve jól érezném ott magam? (Egyetemi)

Figyelt kérdés

Hellósztok. Igazság szerint akarok is menni de "parázok" is kicsit/nagyon. Nem vagyok túlzottan antiszoc és inni is szoktam(mértékkel, de szoktam) szóval nem emiatt "parázok". Igazából csak az alkatom miatt aggódom, hiszen elég kövér vagyok(emiatt talán zárkózottabb is kicsit az átlagnál), ezért a vízi dolgokat kerülöm. A kérdésem csupán annyi lenne hogy kinézik az embert az alkata miatt illetve azért mert például nem megy be a vízbe hanem inkább a parton "lézeng"? Mennyire jellemző? És még arra lennék kíváncsi hogy a feladatokkal kapcsolatban "csúnyán néznek"-e az emberre ha nem csinál meg egy feladatot? A félre értés elkerülése végett, nem "nyafis" vagyok, sőt.. ha kell akkor legyűrök egy hordó sört is ha így nyerünk :D Inkább csak az olyan feladatoknál lennék gondban ahol az alkatom miatt kényelmetlen(nekem legalábbis) lenne szerepelnem. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)

Egyébként az SZTE-TTIK-s Gt-ról van szó.



2013. júl. 27. 04:49
 1/8 anonim ***** válasza:
hát,ott elég durva dolgok is szoktak történni,megértem,hogy félsz tőle,
2013. júl. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem ebben a GT-ben voltam, de én sem akartam menni:D Aztán csak meggyőztek és nem bántam meg. Nem erőltettek semmit, ha már nem akartam többet inni, akkor egyszerűen csak tovább adtam az üveget, vagy megmondtam h most nem. Feladatokból meg úgy húztam ki magam, hogy egy csomó mást megcsináltam, így ha vmi nem igazán tetszett akkor mondhattam, hogy én már csináltam mást. Nem hinném, hogy piszkálnának az alkatod miatt, nem oviba mész:D Szóval szerintem ne hagyd ki;)
2013. júl. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az emberek miért félnek ennyire a gólyatábortól. Felnőtt, egyetemre készülő emberek vannak ott, nem kis bunkó suhancok. Jó móka, ha teheted, mindenképp menj el.
2013. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha én megyek az enyémbe (ELTE BTK), akkor a vizes dolgokat én is kerülöm majd, nem az alkatom miatt, hanem azért, mert víziszonyom van.
2013. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Azt hiszem teszek egy próbát aztán majd kiderül mi lessz. Illetve még annyit hogy telefon mennyire szokott "biztonságban" lenni? (nem lopásra gondolok) mert ha durva szokott lenni akkor inkább el sem viszem. ^^"
2013. júl. 27. 17:33
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én is TTIK-ra megyek. :) Ezektől én is félek amiket leírtál, de szerintem elmegyek,mert csak itt van suli előtt alkalom ismerkedni. Nem akarok úgy lenni, hogy mikor bemegyek az első napon mindenki tök ismeretlen legyen. :D
2013. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia^^

menj el mindenképpen :) ha nem mész el, szerintem megbánod majd idővel. Van előnye, mert legalább előbb megismerkedsz pár csoporttársaddal (és nem csoporttársaddal is :D), és úgy kezded el a sulit, hogy nem leszel egyedül :))

Tényleg nem olyan, mint egy gimis buli. Valamivel már érettebbek az emberek (nem mindenki), csúfolni nem fognak. Felsőoktatásban már magát minősíti azt, aki leszólja a másik alakját.

Alkati problémák.. hát mit mondjak, ha hozzám hasonlóan te se a 45 kilós modellek táborát erősíted, tudhatod, h az emberek kevésbé vesznek észre, meg hátrányban érzed magad, stb. A gólyatáborban full ugyanaz a helyzet, mint akárhol máshol. A vékonyabb csajok kapósabbak, max. az zavar (ha zavarnak ilyenek) h rájuk mintha.. több figyelem irányulna.

Szerintem ilyen vizes dolgok miatt ne aggódj, senkit nem fog érdekelni, mivel töltöd az időt. Keress pár normális embert, és nem lesz semmi gond :))

Gólyatáborban azt mondta nekem egy felsős, hogy a "gólyatábor a d.gásról és az ivásról szól", aztán felállt az asztaltól, és összeesett a küszöbön :D

2013. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Illetve még annyit hogy telefon mennyire szokott "biztonságban" lenni?"


Érdemes a szálláson hagyni, mielőtt délután, estefelé úgy döntesz, hogy nekiállsz iszogatni és játékokra menni. Legalábbis akkor, ha félsz attól, hogy elázik, elhagyod. Én mondjuk magamnál tartom mindig, de 1-2 ezer forintos gépem van, nagy baja nem eshet, és nem is nagyon féltem.

2013. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!