Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van még olyan aki az iskolában...

Van még olyan aki az iskolában nem talál magának barátot emiatt?

Figyelt kérdés

Én egyáltalan nem vagyok az osztálytársaimmal jóban. Mind egyformák és csak egymásnak akarnak benyalni. Ha egy kicsit kilógsz a sorból máris azt gondolják vmi bajod van. Neken egyszerűen nincs ehhez kedvem, szánalmasnak tartom őket..

Szerintetek igazam van?


2013. aug. 2. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyetem/főiskola lesz a te helyed, majd ott találsz barátokat :)
2013. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen éld az életed. Nem a barátok miatt jársz a suliba. Barátok a sulin kívül is léteznek.

Csak köszönj nekik, válaszolj, ha kérdeznek és kész.

2013. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen de azon gondolkozz el h most ez azért van mert az ö kvázi értékrendjük/ érdeklődésük, viselkedésük a tiédhez képest extrémnek számít vagy neked erkölcstelen esetleg megbotránkoztat.


Ez az egymásnak akarnak benyailnit pedig klikkesedésnek hívják, nyilván aki ebben nincs benne azt ki közösítik.

Gondolom ez általános v közép iskola lehet, mert egyetemen már nem ilyenekkel foglalkoznak. Sőt egyáltalán nem túrják fel a magánéleted.


Szóval ha igazam van a következők lehetnek a kiközösítésed okai: Nem nézel x tv műsort mire ők gerjednek, valamely zenei irányzatot nem ismered v hallgatod. Nem v, túl sokat számítógépezel.


Nem vagy egy nagy csajozós, bulizós típus, sem nagy dumagép.

Szólj ha rá hibáztam ?

2013. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tanulsz-> bejutsz egyetemre-> ES ELMESZ GOLYATABORBA SZEDD RA ÖSSZE A PENZT!!!!! ott pedig ismerj meg minel több embert , en lemaradtam mert a fizetesi hatarido lejart , nincs is egy baratom se evek ota ugy allok a folyoson egyedül HIDD EL NEM AKAROD!
2013. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!