Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináljak? Holnap lesz az...

Mit csináljak? Holnap lesz az első fociedzésem, és nagyon ideges vagyok, mert nem tudom kik lesznek a csapattársaim. Utánanéztem, de ott olyanokat találtam akik bunkók és félek, hogy csúfolnak, vagy ki fognak röhögni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 19:00
 1/8 anonim válasza:
Milyen korosztály? Első edzésen( ha fiatalabb vagy és ha nem osztálytársak stb. a csapattársaid) mindenkit kicsit szopatnak. Az nem mindegy, hogy nem kell ilyeneken besértődni, de ne is legyél puhány, tehát ne hagyd magad.
2013. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
serdülő,nem osztálytársaim,de egy suliba járunk(jártunk,mert idén ballagtak el ) de ők ilyen tipikus "drogozok,piálok" kamaszok :DD remélem érted :)
2013. júl. 31. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad..ne verekedj,csak szólj vissza mindig.Arra készülj fel,hogy lefognak nézni,mert újonc vagy,de ha a villogni fogsz a posztodon,akkor tisztelni fognak,majd meglátod.
2013. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm! :)
2013. aug. 1. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Bunkók lesznek? Ha lesz játék alájuk rúgsz egy-kettőt :D tudod kivel legyenek bunkók ;)
2013. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D
2013. aug. 1. 15:47
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát! :) jól ment nem voltak bunkók,ráadásul kiderült,hogy nem is ők vannak már bent a csapatban,hanem ők már rég kiléptek :))
2013. aug. 2. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Na látod :)
2013. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!