Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért van az, hogy a lányok előszerettel csúfolnak fiúkat az arcvonáasik miatt, amikor lányban is rengeteg az olyan, aki nem épp előnyös, vonzó arccal rendelkezik?

Figyelt kérdés
De tényleg, figyeljétek meg, hány fura arcszerkezetű lány van és a vicc, hogy a lányok örömmel neveznek rondának fiúkat, mikor köztük is hány olyan van, aki elég ijesztő arcozatra. Csak hát mivel ezeknek is hamarabb lesz párja, mint egy átlagos kinézetű fiúnak, így érthető, ha el vannak a mai fiatal lányok szállva egóban, sajnos.

2013. jún. 23. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:

kicsit eltorzítottad a kérdést "a lányok örömmel neveznek rondának fiúkat (mi fiúk ugyanúgy nevezünk rondának lányokat), mikor köztük is hány olyan van, aki elég ijesztő arcozatra (ki is mondjuk, vagy nem azt mindenki maga dönti el). Csak hát mivel ezeknek is hamarabb lesz párja, mint egy átlagos kinézetű fiúnak (miről beszélsz? a ronda lánynak előbb lesz pasija mint egy átlagos kinézetű fiúnak? a ronda és az átlagos között elég nagy a difi)"

egyébként attól még hogy egy pasi ronda, attól még lehet vonzó egy jó csaj számára, pl a magabiztosságával

2013. jún. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Továbbra sem tudom elképzelni, hogy valaki csak úgy a semmiből azt mondja, hogy te ocsmány mocsadék, takarodj innen.


Elismerem, van olyan kör/körök, ahol lenézik azokat, akik "nem közülük való", de a legtöbb lány azért próbálja minél finomabban megoldani a visszautasítást.

2013. jún. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te épp most rondáztál le egy csomó lányt, na?


Amúgy én lány vagyok, és nem nagyon szoktam így csúfolni a fiúkat, pedig van elég sok aki nagyon nem tetszik, de azt elintézem ennyivel. Vagy hogy "szegény nem egy top pasi". Ha valakinek a személyiségével is probléma van, az más helyzet...

2013. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi, hogy ne gondold azt, hogy ez fordítva nem így megy. És ne általánosíts.
2013. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ikerpárt, olyan csúnya volt mindkét lány, hogy rossz volt rájuk nézni alapesetben. Valami hihetetlenül csúnya arcuk volt. Aztán felismerték, hogy a fejükkel úgysem tudnak mit kezdeni, így hát elkezdtek jó k*rvásan öltözni: miniszoknya, mellkidobós toppok, magas sarkú csizma..stb. Ezentúl minden ujjukra akadt pasi... Szóval igaz lehet, hogy még egy bűnocsmány arcú lánynak is könnyebb faszit keríteni magának mint egy átlagos külsejű pasinak...
2013. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A már elkeseredett, lealacsonyult, nyalizó pasiknak kaptak rájuk maximum.
2013. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
-nak
2013. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mert sötétek mint az éjszaka
2013. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!