Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy békén hagyjon...

Mit tegyek, hogy békén hagyjon? Az új évben oda akarok ülni, ahol tavaly ő ült.

Figyelt kérdés

Szóval ahol eddig ültem,elöl van és hátulról dobálnak meg cseszegetnek,pont a legszemetebb p.csák ülnek mögöttem,el akarok ülni. A leghátsó padot néztem ki az ablak mellett,a legjobb bnőim mögé. Csakhogy ott ül az osztály legerőszakosabb sráca,nem hiszem,hogy könnyen odaengedne..osztálykiránduláson leghátulra ültünk,ők is oda akartak a buszon és addig állt ott cseszegetve minket,mìg el nem ültünk. Mit tegyek/mondjak neki??

Tudom,óvodás dolog,de úgy gondolják,hogy ott ülnek mert tavaly os ott ült(előtte nem)légyszi segítsetek! Előre félek,de mindenképp oda akarok ülni. Normális válaszokat kérek szépen,pontozok.

Amúgy lány vagyok.



2013. aug. 14. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Uljél oda és nézd levegõnek ezt a nagy szájut!
2013. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettes padok vannak ülj mellé! :D
2013. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az se rossz:D bár nemtom,mit szólna.
2013. aug. 14. 17:49
 4/4 Dolly99 válasza:
100%
mondd meg neki hogy ha nincs ráírva a neve a padra akkor nem az övé! szerintem nyugodtan ülj oda, hiszen nem veszthetsz vele semmit.:)
2013. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!