Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy srác aki nagyon járni akar velem, viszont én mindig elutasítom, és nem érti meg hogy nem akarok tőle semmit, akkor hogy tudnám véglegesen és érthetően elmondani neki, hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre sok csaj eredményesen alkalmazza a kiábrándítás technikáját. Meglehet, hogy hatásos
2012. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl.? :) mikre gondolsz?
2012. nov. 11. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Bunkónak lenni, megalázni, lefitymálni, figyelmen kívül hagyni az értékeit, őszintétlennek lenni, és társai. Kicsit le kell süllyedni hozzá az adott időre, megítélni hogy te képes vagy e ilyesmire pedig nem a területem, de elsőre ez jutott eszembe.
2012. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bunkó az tudok lenni, vele is már azt a határt súrolom, de megalázni meg ilyesmi azt nem hiszem.. :/
2012. nov. 11. 16:14
 5/6 omba ***** válasza:
Azt próbáltad már, hogy azt mondod: nem fogok járni veled, hagyjál békén!
2012. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a legelején ezzel kezdtem :)
2013. jan. 1. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!