Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mint mondjak a tanárnak,...

Mint mondjak a tanárnak, amikor átadom a kenőpénzt? Mikor és hogy adjam oda?

Figyelt kérdés

Nos hát meghúztak matekból.Tényleg nem csináltam egész évben semmit,de derogálna évet ismételni.Így úgy döntöttem,hogy megpróbálom kicsit meglágyítani a tanár úr arany szívét egy kis pénzügyi csekélységgel.Soha nem csináltam még ilyet,szóval nem tudom,hogy hogyan adjam oda,illetve hogyan hozzam fel neki.Előre fizessek a szolgáltatásaiért?Mit mondjak?Csomagoljam be vagy csak nyomjam a kezébe?

Tippek?Tapasztalatok?Esetleg sztorik?:)



2013. aug. 23. 15:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy piszkosul fáj belegondolni, hogy két év legyen még vissza a középsuliból. De hidd el bármilyen szar, érettségi nélkül szarabb. És amikor rájössz, hogy kéne és valami sz*r munka mellett estin akarod lerakni, még nehezebb lesz. Inkább most próbáld elfogadni, csak egy évet veszítesz, még nincs elcseszve az életed. Én két évet veszítettem az egyetemmel, mert kibuktam. És még a diákhitel is a nyakamon van. De nem szabad elkeseredni. Napokig rosszul voltam, hogy csak egy érettségivel sehol nem kapok munkát, aztán belevágtam egy könnyebb és rövidebb képzésbe, hogy legalább szakmám legyen.
2013. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
nem h azt a pénzt egy kuurva jó tanárrafordítanád :D egykét napot elvesz az életedből.. na és? legalább megvan a tizenkettedik :D mikor lesz a potvizsga? :)
2013. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan baromi okos, tanulás nélkül se bukik meg. Most pedig elő a kifogásokból, és mars tanulni!
2013. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az igaz,hogy nem vagyok túl okos,de abban azért bízom,hogy egy 95-ös IQ-val rendelkezem.Az ilyen mértékű tanulmányi leromlás idén kezdődött,addig a biztos kettesem mindig meg volt,de ebben az éveben jóformán nem is látogattam az iskolát.Tanárok elnézték,pont nem érdekelte őket,hogy hol van a 35 fős osztályból egy-két diák.Tudom,hogy ez az én bajom,és nem is szeretném rájuk kenni a felelősséget...


28-án lesz a vizsga,addig éjjel nappal tanulni fogok,már van tanárom is:)


Köszönöm mindenkinek,kicsit ráébresztettetek,hogy ez a módszer igen undorító lett volna!!!

2013. aug. 24. 19:20
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2013. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok én is! :)
2013. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!