Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sírnom kell, ha az iskolára...

WikcsyhhWokOsztTső kérdése:

Sírnom kell, ha az iskolára gondolok, hogyan lehetnék kicsit bizakodóbb?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az iskolától. Nem, nem modt kezdem a középiskolát, már 3.-os leszek, de sosem éreztem még ennyire idegennek az egészet. Eddig ha már megvettük a tanszert, már kicsit rá voltam hangolódva, kicsi izgatottság, várakozás volt bennem, most viszont csak a tömény szomorúság... Napok óta csak kóválygok a házban, úgy érzem, villámgyorsan telik az idő, már nem is kezdek semmibe, egy hét múlva úgyis elveszik újra a szabadságom. :( Konkrétan elsírtam magam az iskola gondolatára is! :( Mt tegyek, hogy kilábaljak a szonorúságban és ne féljek?
2013. aug. 26. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt bajom a sulival, de mégis minden nyári szünet végén ezt éreztem, amit írsz. :S

Majd, ha elkezdődik a suli, szerintem pár napon belül belerázódsz, de tényleg, a szünet vége ilyen depis mindig. :(

Szerintem kezdd el várni a karácsonyt. :D Nekem a nyár végével már jön a hangulat, és hónapokig az éltet. :)

2013. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hallgass megg egy jó mulatós zenét!

[link]

2013. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Törődj bele.Menj el még utolsó nyári bulikba.Legyél haverokkal.Töltsd el az időt jól!
2013. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Egy cipőben járunk, én 4.-be megyek.

Ez a 2 hónap semmiség volt, mivel érettségi az elején le is faragott belőle.

Nekem még az is balszerencsém hogy infó szakra járok és nagyon megutáltam, de már nem váltok.

Sajnos ez van, tömény 9-10 hónap reggeli 6kor kelés, fel a tömött buszra, 7-8 óra suli aztán haza a tömött busszal.

Ez ilyen mindenkinél, senki sem várja a sulit.

Nyugtasson annyi hogy nekem a 3. évem volt a legkönyebb, legelviselhetőbb, annak ellenére hogy a legjobb haverom az osztályból elköltözött. Vele nem volt nehéz átvészelni egy-egy nehéz napot a suliba.

Jövő hét ilyenkor már ott fogok ülni az év eleji tájékoztatáson. :)))

Nagyon nem várom, de ez van, remélem minnél gyorsabban elmegy ez az év.

Kell egy-két jó haver, akikkel végig hülyéskeded a napot, készülgetsz más napra 15-30 percet aztán uccu neki.


-Ez alá jöhetnek a kiégett 30-40 éves úriemberek/hölgyek kommentjei, akik próbálják taglálni azt, hogy hogyan fogok így dolgozni, életben maradni, stb..-

2013. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is rosszul vagyok a suli, gondolatától!! Reggelente amikor felkelek olyan szörnyü érzés fog el : már megint suli :'(

Ráadásul 4.be megyek. Minden napot túl kell élni. Ami segít egy kicsit, az ünnepnapok mert nincs suli!

Lesz még nyári szünet jövőre!

17f

2013. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :') Kicsit felvidultam most. Az előbb már nagyon kétségbeestem, amikor valóban elsírtam magam! Remélem, hogy igazad lesz 4. válaszoló, és nekem is könnyű lesz az év, mert tavalyi nagyon hosszúnak és szenvedősnek tűnt, én is érettségiztem.

1. válaszoló, eddig én is mindig a karácsonyt vártam már ilyenkor, de valahogy most ez is elnaradt... :/ Még jó lenne 2-3 hét nyár, ez a hideg idő teljesen kikészít. Remélem két hét múlva már belerázódok a tanulásba és nem leszek már ilyen szomorú. :/

2013. aug. 26. 10:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, azért abban is van valami jó, hogy magunk mögött hagyjuk a nyarat. Lehet, hogy csak én vagyok egy egy helyben megülni képtelen idegbeteg, de nekem valahogy kell az a rendszerezettség, amit a suli visz az életembe. Enélkül elhagyom magamat, az életkedvem is elmegy, és nem tudom, valahogy nem bírom ezt a tétlen ücsörgést, még úgy is elviselhetetlen, hogy találkozom a barátokkal.

Nekem a nyár nem szabadság, inkább olyan, mintha az életem egy csökkentett változatát élném, ahol jó, ha havonta történik valami, és semmire, de semmire nem tudom rávenni magamat. Ellentétben a sulival, ahol minden nap van valami, minden nap látom a barátaimat, annyiszor, hogy már-már elegem is lesz belőle, minden nap sportolok, minden nap iszonyatosan kifáradok, és még ha elegem is lesz belőle egy év alatt, akkor sem várom a nyári szünetet.

Igaz, én most leszek másodikos a gimiben.

Szerintem próbáld úgy venni, hogy még bármi megtörténhet. Úgy értem, akár ez is lehet életed legjobb éve, és gyakorlatilag csak rajtad áll, hogy tényleg az lesz-e, vagy nem. Próbáld pozitívan szemlélni a dolgokat, előbb-utóbb úgyis belerázódsz majd.

2013. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jó zenét küldtem?
2013. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
állj ki valahova és kiabáld ki a gondod jó hangosan , meg ami a szívedet nyomja.. ettől talán lesz =)
2013. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!