Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak a legcsúnyább...

Miért csak a legcsúnyább pasik kezdenek velem? :' (

Figyelt kérdés
Már egyre magányosabbnak érzem magam, most lettem 22 és sose volt még kapcsolatom. Nagyon sok barátnőm van, sőt én egy igazi vezérkancának számítok közöttük, egy ilyen alfawomannek. Szóval nem az a probléma, hogy egy ilyen magánakvaló teremtés lennék, és bulizni is eljárunk rendszeresen. Csúnyának sem tartom magam, elvégre még modellnek is leszerződtetek miután megválasztottak a középiskola bálkirálynőjének. De mégis elkerülnek engem az igazi jó pasik: tudjátok az ilyen magas, vékony, Justin Bieber-fejszerkezetű fiúk (persze az én koromból, nem ilyen 15-16 éves kellene). Mindig csak az ilyen szőrös, ápolatlan hímek jönnek oda hozzám a szórakozóhelyeken, akiktől felfordul a gyomrom. Érdekes, ők elő tudják adni Nekem, hogy én vagyok a legjobb nő ott a buliba meg hasonlók, de ezt nem két büfögés között szeretném hallgatni, úgy ahogy ők performálják (hogy közben 3-szor megvillantják az autójuk slusszkulcsán a márkajelet meg még fogdosni is próbálnak). És aztán még olyan is volt, aki utána hónapokig zaklatott az interneten, meg volt amelyik még követett is.Én próbálok szemezni az ilyen aranyosabb, kedvesnek tűnő pasikkal, meg néha be is jelölöm őket Facebookon, de soha nem hív randira egyik se. Már nem tudom mit csináljak, egyik barátnőm már férjhez is ment, én meg még egy kapcsolatot se tudok felmutatni 22 évesen... :/

2013. aug. 12. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
89%
valószínűleg túl kihívóan öltözködsz
2013. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
84%

Mert neked magyarán egy homokos kell, nem egy férfi. Mégis ki mászkál épeszű fejjel Dzsasztin béberes külsővel?

22 évesen lehetne több eszed

21/F

2013. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
89%
Én megszúrlak ha akarod,vezérkancával még úgysem csináltam.
2013. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 A kérdező kommentje:

#1 Komolyan lehet h igazad van :O

Ezentúl olyan ruhában fogok menni ami inkább eltakarja az alakomat és kicsit majd túlsminkelem magam mintha ilyen béna lennék... Köszönöm :)


#2 Na pontosan ilyen dumájú férfiak szoktak megtalálni... Sose feküdnék le olyannal akinek ilyen szavak jönnek ki a száján...

2013. aug. 12. 20:22
 5/92 anonim ***** válasza:
55%

"#2 Na pontosan ilyen dumájú férfiak szoktak megtalálni... Sose feküdnék le olyannal akinek ilyen szavak jönnek ki a száján..."


Asszem megvan a probléma.Enyhén szólva is nagyon eltorzult személyiséged van.Keress hasonlót, a normális emberekkel tényleg nem érné meg kapcsolatot létesítened.

2013. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
83%

Már bocsika, de arra nem gondoltál hogy a modorod miatt nem kellesz az aranyos fiúknak?? Eléggé lehangoló modorod van, és hogy őszinte legyek nem igazán nőies..

Én rendes srác vagyok, de elég olvasni ahogy írsz, és kösz de nekem sem kellenél. Még így sem hogy nem láttalak élőben. A legtöbb normális férfi nem igazán díjazza ha a barátnőjének nagy a szája..

23/F

2013. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
76%

ma 20:17

Tökéletese amit mondtál! Kérdező a te agyaddal van baj.. így ne csodálkozz hogy normális férfinak nem kellesz..

2013. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is az lehet a baj, hogy túlságosan kirakod mindened. Meg az is, hogy sok rendes pasi túl töketlen, azoknak, akik meg így letámadnak meg akkora egójuk van, mint a ház, mert nem tudnak tükörbe nézni. Én pl elég szolidan öltözködök, még csak nem is sminkelek, mégis sokszor megtaláltak ezek a fura alakok. Hajaj, de még mennyiszer...csak én már eleve szóba sem állok velük, hanem hátat fordítok nekik és ott hagyom őket.
2013. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
73%

ha akkora alfawoman lennél, mint gondolod, akkor megkapád bármelyik pasit

tudod, nem kell feltétlenül gyönyörűnek lennie ehhez egy nőnek, csak kicsit okosnak, és kifinomultnak

2013. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
87%

valahogy még sosem jutott eszembe "vezérkancának" titulálni magam

olyan alpári...

sosem lennék képes saját magamat ennyire negatyvan, lealacsonyítan minősíteni

de a kérdezőnk legalább nem árul zsákbamacskát: ő egy kanca, és ezt nyíltan vállalja

az mondjuk érdekes, hogy ezek után neki nem az a kategória jön be, akinek viszont ez a 'kanca-stílus' bejön

2013. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!