Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire baj, ha ilyen körülmé...

Mennyire baj, ha ilyen körülmények között járok a középiskolába?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, a mostani osztályomban két éve vagyok. Az osztálytársaim, meg az évfolyamtársaim is maximum akkor szólnak hozzám, ha valami fontos, de amúgy totál levegőnek néznek.

Előző két évben ez zavart, de mostmár egyre jobban úgy érzem, hogy nem érdekel. Vannak más emberek máshol, akikkel haverkodjak, nem olyan fontosak ezek már nekem, bár nyilván nem jó így járni egy társaságba, de akkor is, ki lehet azért bírni.

Baj, ha így fogom fel a velük való viszonyomat, miután 2 éven át hiába próbálkoztam?


2013. szept. 2. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond. Keep up the good Work! :)
2013. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor elronthattál valamit, mert én 1 nap alatt illeszkedtem be sikeresen az új osztályomba. Nagyon fontos az első benyomás, mert akkor szűrik ki igazán, mennyire vagy jó fej.
2013. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Minden pofára megy. Engem sem fogadtak el. Ne is érdekeljen ez téged, mert engem sem érdekel. És nem baj, ha így fogod fel nagyon is jól teszed, mert jobb már nem is nagyon lesz a helyzet.
2013. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az iskolába elsősorban tanulni jár az ember gyereke. Ha nem sikerül jó kapcsolatot kialakítanod a társaiddal, attól még nem fogsz kevesebbet tudni.na, mondd....nem mész el az osztálytalálkozóra 5-10 év múlva.
2013. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Észosztó ketteskével ne foglalkozz... lehet hogy én is megállapítanám, hogy mennyire nem "jó fej".

Én is mindig magányos farkas voltam minden osztályban. Nagy ívben sz...rd le őket! Tanulni jársz oda nem barátkozni.

Én szünetekben mindig vagy zenét hallgattam, vagy olvastam, mert akkoriban még nem volt okos telefon:D

2013. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is anno eltartott egy darabig a beilleszkedés, és tulajdonképpen csak 2-3 barátnőm volt, a többiekkel nagyon felületes volt a viszony, többnyire akkor jöttek hozzám ha házit akartak másolni.. Ha téged nem zavar, nem érdekel, akkor nincs ezzel gond. Legfeljebb barátkozol sulin kívül. :)
2013. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én is 11.es vagyok.Nekem 1 barátnőm van,akivel szoktam beszélgetni,az osztály nagy részével nem is beszéltem mêg.Mivel nem öltözök úgy mint a többi csaj nincs fiú barátom :) De igazából nem is akarok "megismerkedni" velük
2013. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez ne zavarjon.


ha vannak másol barátaid, akkor beszélgess velük. a suliba pedig elsősorban a tanulás miatt jár az ember, nem a barátkozás miatt.


de ha pl. beszélgetni kezdenek veled, ne zárkózz el tőlük.

2013. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha neked így jó, akkor miért lenne baj?


Nyilván megvan a saját társaságod, iskolán kívül. Az iskolába tanulni jár az ember, nem bulizni.

2013. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!