Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az alattunk lakó iskolás...

Az alattunk lakó iskolás kisgyerek már megint behülyült, a sulitól?

Figyelt kérdés
Egész nyáron a hangját sem hallottam, pedig tudom, hogy itthon volt. Látszik az egész családon, hogy nem teljesen 100asok..... Ma van a suli 2. napja, és már megint hallom a kb 12 éves gyereket le fől rohangálni és ordibálni.... Mi a baja, mit hoz ki ez az iskola a gyerekekből?

2013. szept. 3. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
nem tudod mennyi stresszel jár a suli velem is ez van csak csak én nem ordibálok hanem több cigit szívok
2013. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Bocs de hiába pofázok neki megviseli az iskola.Gyere igyál velem egy sőrt:D
2013. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Kisgyermek, nem szereti az iskolát, és a szülei nem fegyelmezik eléggé. Ha egyszer kapna egy nagy pofot mikor ilyen hisztit csinál akkor befejezné.
2013. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12 éves nem kisgyermek.A 12 évesnek tudnia kellene egy minimum viselkedési szintet megütni.SZerintem hiperaktív volt világ életébe,de a szülők bezárták egy kis helyre már régóta,és nem is nevelték szerintem.Szóval itt nem a gyerek hibás,hanem anyukára kellett volna jól az elején rászólni,hogy nevelje a gyerekét.De ez van,ezt elkell fogadni.Igen,az iskola stressz,de ettől másokat még HAGYUNK ÉLNI!
2013. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez van alattam egy 18 éves ,,gyerek" ordibál meg szidja a játékosait ide hallom hogy ez meg ez gól meg miért hagyod ki mekkora védés hát ......:D
2013. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
12 évesen? A lószart kisgyermek. A 7-8 éves a kisgyermek.
2013. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Egy ember addig marad kisgyermek ameddig nem tanul meg nagy gyermekként viselkedni.
2013. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valóban tényleg nem is kicsi, csak egyszerűen úgy viselkedik, meg beszél, mint kb egy 8 éves.
2013. szept. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!