Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem képesek felfogni...

OlivO kérdése:

Miért nem képesek felfogni egyesek, hogy nem tudok bármilyen munkát elvállalni két gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Ha fizetett segítséget veszek igénybe arra, hogy hozza-vigye a gyerekeket oviba, akkor elmegy a fizetés jelentős része. (Ha mondjuk 3 műszakba mennék gyárba.)

Boltokban van felvétel, de nem vagyok eladó, és megint ott vagyunk a 6 órás munkakezdésnél, ami gond. Komolyan, úgy emlegeti mindenki a pénztárosságot, mintha valami nyerő állás lenne, mert hogy ott mindig van felvétel.

Férje, mamákra nem lehet számítani napi szinten a gyerekfelügyelettel kapcsolatban.

Most komolyan nagy igény egy állás 8-4-ig?? (Egyelőre nincs anyagi gond, kb. 1 évig a megszokott életszínvonalon élünk, utána sem a napi kenyér a gond.) Eddigi munkahelyemhez is kellett napi fizetett segítség, de mivel 8-ra jártam, csak du. pár órára, nem volt anyagilag megterhelő.



2013. aug. 30. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert jár a szájuk, és még sosem voltak olyan helyzetben, mint te - avagy nem is érdekelné őket, hogyan lehet megoldani a 3 műszakot, korai kezdést két gyerek mellett.
2013. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Én megoldottam. Mondjuk nem tudom, hol laksz, de Pesten egyszerű volt, az ovi (állami) reggel 6-tól este 6-ig volt nyitva.
2013. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyen állások, csak talán nem pont ott ahol te laksz. Nem kell törődni vele ki mit mond, gondolom nincsenek a te helyzetedben.
2013. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisgyerekek mellett csak akkor érdemes dolgozni, ha nagyon muszáj. Ha anyagi gondotok nincsen, jobban jársz, ha otthon maradsz, legalább el tudsz ezt-azt intézni, amíg oviban vannak. A részmunkaidő lenne ideális, de az nálunk sajnos ritka, mint a fehér holló.
2013. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, természetesen keresek állást (jövőre szűnik meg a munkaviszonyom), ill. tanulni is fogok, ha nem jön össze azonnal a dolog, ami könnyen lehetséges, szóval nem akarok itthon ülni, mert megkattanok, másrészt meg kapom a rosszindulatú beszólásokat. Sajnos a férjem nem tud táppénzre jönni a gyerekkel, olyan munkahelye van, ez is nehezíti a dolgot. A mostani munkahelyen ez nem volt gond, hogy valaki pár napot hiányzik.

Hogyan lehet megoldani a 6 órára való munkába járást, ha 6-kor nyit az ovi?

2013. aug. 30. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam privát, remélem, még olvasod..
2014. jún. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!