Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretem a tanárom. De tavaly...

Szeretem a tanárom. De tavaly óta minden megváltozott. Idióta lennék?

Figyelt kérdés

szeretem a tanáromat.. azaz már nem a tanárom..

tavaly 9es voltam volt egy tanár, aki nagyon tetszett. lány vagyok 16. nagyon jól elvoltunk, mindig mosolygott rám, aranyos volt, és láttam hogy nézett rám.. megérintett stb.. most megint 9es vagyok, évismétlő.. de minden megváltozott.. új tanárom lett őhelyette.. de úgy érzem ebbe beleőrülök.. hogy nem láthatom annyit.. és már nem beszélgethetünk, nem nézhetem.. ez annyira rossz, mert nekem nagyon tetszik, és mindig csak miatta vártam az órákat, az iskolát.. szívem a torkomban volt mikor megláttam.. beszéltem arégi osztálytársaimmal, és mondták, hogy már őket se tanítja, ők is új tanárt kaptak helyette.. a tanár meg valahol másik osztályokban tanít...


sajnálom hogy ennyire megváltozott minden..

szerintetek? felejtsem el? azt kellene... de nem megy.. nyáron próbáltam, de most hogy újra megláttam..



2013. szept. 4. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ismételsz évet?

Amúgy a tanárnak nem sok beleszólása van, hogy milyen osztályokat tanít majd, hacsak nem kérleli az igazgatót, de az sem valószínű.

2013. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira látni akarod oda mehetsz hozzá beszélgetni, de vigyázz ezzel mert ha kiderül hogy szereted bajok is lehetnek..
2013. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen bajok? hmm hallottam már hogy őt kirúghatják, de hát velem mi lehet?:D
2013. szept. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!