Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel 4 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 4 hónapja járok, de a szülei eltiltották tőlem, mert nem szimpiznek. Alig találkozunk már és nagyon megváltozott, pedig anyira szeretem, és azt mondja ő is engem. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg csak fél a szüleitől.Engem is eltiltottak de én majdnem elszöktem:P.persze ez nem követendő példa!!!mond meg neki h mit érzel (azzal kapcsban h megváltozott)és biztosan tudtok többet is találkozni a szülei tudta nélkül.sztem nagyon romantikus:Dtitokban csókolózni meg minden:Pa szüleinek nem kell róla tudniuk!
2008. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

hát részben az előttem hozzászolónak igaza van...

de azért mert romantikus azért nem kényelmes, nekem is volt ilyen ááá... csak 5 emeletre kellet felmászni... nem nehéz..:D

de megérte az a lényeg:D::D:D:D megérte a lány....

és én szerintem neked is megér:d

2008. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon romantikus a titokban találkozás, netán "leányrablás" :) De ha hosszabb távra tervezel a lánnyal és tényleg szereted akkor bizony nagyon nem árt normális viszonyt fenntartani a szülőkkel. Hiszen a család mégis a legtöbb ember életében nagyon fontos és tapasztalatból mondom, nagyon komoly feszültséget tud okozni egy ilyen helyzet. Szerintem meg kellene próbálni tisztázni a konfliktust a szülőkkel, leülni megbeszélni hogy mi a konkrét problémájuk veled. Úgy gondolom ha tényleg azt látják hogy szeretitek egymást előbb utóbb megenyhülnek. Próbálj a kedvükben járni és meggyőzni őket hogy megfelelő párja vagy a lányuknak.
2008. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én megkérdeznélek, hogy miért tiltotak el a szülők?
2008. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is eltiltottak kb 3 hónapja a barátomtól aztán szüleimnek szépen, lassan bele kellett törődniük, hogy megtaláltam életem párját! :))
2011. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!