Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Sziasztok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beccybaba1 kérdése:

Melyiket válasszam? Sziasztok! Szerintetek, a régi kapcsolatomat válasszam, (életem nagy szerelme) aki megalázott, de "már megváltozott", vagy az újat, aki szeret, megtenne mindent értem? (Őt csak szeretem)

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni!

Segítsetek, tapasztalatokat várok! Köszönöm előre is!


2012. máj. 5. 01:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy valaki megváltozzon.Bizalom oda.Ergó második.
2012. máj. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Melyiket válasszam?Sziasztok!Segítségeteket szeretném kérni!1éve összejöttem a párommal,én már elvált voltam,Ő a 6éves kapcsolatát hagyta ott miattam(fél éve készült rá,még előttem).5hónapig gyönyörűen ment minden,álomkapcsolat volt,életem nagy szerelme!Majd kiderült,hogy a páromnak bűntudata van,hogy egy 6éves kapcsolatot "csak hirtelen"megszakított,mindig ezt mondta,ezt nem így,ilyen hirtelen kellett volna lezárniuk.Pedig én nem kértem rá!Jöttek a vacillálások,hogy nem tudja kit válasszon,szeret mindkettőnket,stb.Az anyja kihajintott tőlük,mert ő is az exét akarta vissza a fiának.B.nőmhöz költöztem,járt hozzám a párom,de 1-2 nap után mindig azt mondta,neki kell a különlét is,így nem jött 2-3 napig,majd megint 1-2 nap együtt.(nem csalt meg vele).Az utcán nem fogta meg a kezem,közös képet nem rakhattam föl közösségi oldalakra,mondván:Nem akarom,hogy fájjon az exemnek!Csak este mentünk bárhová,hogy ne lásson az exe,holott az ex tudta,hogy vagyok neki.Eljárkált 7végén haverozni,inni,én meg itthon vártam,mikor jön már hozzám.Soha nem vitt sehová.Majd,az 1éves évfordulónk után közöltem vele,hogy szakitsunk,ez már nekem nem megy!Szakítottunk.Közben elkezdett udvarolni nekem egy helyes-kedves férfi,akinek nem volt "exezése",tökéletes férfi.Megtudta ezt a volt párom,és sírt,összeesett,remegett,hogy nem akar elveszíteni,megváltozott,mára tudja,csakis engem akar!Mivel,nagy szerelmem,nem tudtam neki nemet mondani!Most ott járok,hogy mindkettő megvan,és nem tudom kit válasszak!Az exem 2hét alatt rengeteg változást mutat,csak nemtudom,mennyire lesz ez tartós!Szívem mélyén Őt szeretem,de nem akarom az újat sem elrontani!
2012. máj. 5. 01:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az utcán nem fogta meg a kezem,közös képet nem rakhattam föl közösségi oldalakra,mondván:Nem akarom,hogy fájjon az exemnek!Csak este mentünk bárhová,hogy ne lásson az exe,holott az ex tudta,hogy vagyok neki.Eljárkált 7végén haverozni,inni,én meg itthon vártam,mikor jön már hozzám.Soha nem vitt sehová."


Oké, ha neked ez a tahó ÉLETED NAGY SZERELME, és most azon gondolkodsz, hogy visszafogadd-e, akkor meg is érdemled a sorsodat.

2012. máj. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit kell tépelődnöd, egyiket se.
2012. máj. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Te életed, te döntésed.


Magánvélemény: olyan pasit soha nem választanék, aki az ex miatt nem vállal fel nyilvánosan. Ez baromira bűzlik, és azt jelenti, hogy ő még nem zárta le magában a múltat, az exére jobban tekintettel van, mint rád, holott elvileg te vagy a barátnője, és nem ő. Na, ilyen pasi kéne a fenének, őszintén szólva. Ez nem életed nagy szerelme, ez egy humbug!

2012. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy érzelmi instabilitásra nem lehet stabil kapcsolatot építeni. Tapasztalat. Életem nagy szerelme egy 5 éves kapcsolatot zárt le miattam. Együtt voltunk 3 évig, de bármennyire is szerettük egymást nem tudtuk a kapcsolatot működtetni. Rengeteg tüske volt és fájdalom az egészben, pedig hatalmas volt a szerelem. Miután szétmentünk elmondta, hogy az első évünkben ő sokat gondolkodott az exén. Engem mondjuk felvállalt mindenhol, mert az és nem volt egy jövős-menős alkat. És a hülyéje utánam 1 héttel összejött egy lánnyal, vele van 3 hónapja, de őt viszont rejtegeti élőlem. Nyilván ez se fog működni. Ne menj bele ilyenbe soha, mert hatalmas fájdalmakkal fogsz kijönni belőle. Stabil kapcsolatot stabil érzelmekre lehet építeni.
2012. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket!A helyzet az,hogy mára már megfogja a kezem,minden percét velem akarja tölteni,befejezte a haverozást, a 7végi ivásokat,másképp viselkedik,föltett közös képeket..Ez,ami megkavart.Pozitív változást mutat,ezért vagyok nehéz helyzetben.Csak,azt nem tudom,mennyire lesz ez tartós!Így,ilyen formásban adjak még egy esélyt neki?Köszönöm,előre is a véleményeket,nagyon sokat segítenek!Soha nem csináltam kettős kapcsolatot,nem az én kenyerem,és most is azért szeretnék valamerre lépni,mert ez így nem korrekt!
2012. máj. 5. 11:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen-igen, ezek pozitív változások, csak... hát ne haragudj, hogy ezt mondom, de nekem ez lenne az alap. Tehát nem valamiféle plusz dolog kéne legyen az, hogy megfogja a kezed, meg veled tölti az idejét.
2012. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez lett volna az alap az egy év alatt is,teljesen igazad van!De hát "rabja volt az exének" és nem tudott felém totálisan nyitni...Épp most beszélgettünk,és elmondta,még mindig benne él egy kicsit az exe,(a 6 év emléke),de felém tart, felém húz,engem szeret ez majd elmúlik..mondja Ő...Holott,mikor könyörgött 2 hete,azt mondta teljesen csak én vagyok, az ex már nem létezik...Uff..
2012. máj. 5. 13:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Az új mindig jobb.


Viccet félretéve, bizonyos életkor után nem változnak az emberek. Nincs olyan, hogy adok valakinek egy esélyt. Abból egy van és kész, ha eljátszotta, jöjjön valaki, aki szeret annyira, hogy nem játsza el.


Újramelegítve egyébként csak a káposzta jó, ezt már sokszor megtapasztaltam.

2012. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!