Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan közösítenek ki az...

Jogosan közösítenek ki az osztálytársaim? Mit gondolhatnak rólam?

Figyelt kérdés

Most járom a 3. tanévet a jelenlegi osztályommal középiskolában, és elég furcsán bánnak velem. Teljesen jelentéktelen vagyok számukra, már annak örülök ha egyáltalán köszönnek nekem. Szólni meg csak akkor szólnak hozzám, ha valamiért belém lehet kötni. Akihez odamegyek próbálkozni beszélgetéssel, nem nagyon sikerül.

Nem vagyok túl határozott, nehezen megyek oda beszélgetni valakihez, feszült vagyok gyakran olyankor. Ritkán megyek oda valakihez, többnyire egyedül ülök a teremben, vagy állok a folyosón, és maximum nézek vagy hallgatok valakit amit beszél, meg van amikor mobilozok.

Ez így van már, mióta ide járok, mit gondolhatnak rólam, és szerintetek jogos a kiközösítés?


2013. szept. 6. 19:18
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%
A kiközösítés sohasem jogos, de valószínűleg nem tudnak mit kezdeni az önbizalomhiányoddal. Ezen kellene javítanod és jó eséllyel változna a helyzet.
2013. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LatDenRätteKommaIn ***** válasza:

Mitől lenne jogos? Leírásodban nem látok egy okot sem arra, hogy ők kiközösítsenek.

Sajnos ez nem meglepő középiskolában, szinte minden osztályban van 1-2 teljesen jogtalanul kiközösített ember.

Hogyhogy csak így a 3. tanévben kezdett el zavarni ez a dolog? Elég rossz ez az érzés, nem sokan tudják kijárni egy ilyen osztállyal az iskolát.


Mivel nem írtál le semmi konkrét dolgot, így nem tudhatjuk, hogy mivel kötözködnek, csúfolnak, vagy akármi - ezekből a beszólásokból tudod kiszűrni, hogy mi is a gondjuk veled. Valószínűleg csak nem vagy a tömeg tagja, és ez ugye nem tetszik nekik, vagy sugárzik belőled a negatív világnézet.


Vannak barátaid osztályon kívül? Szoktál depressziós lenni?

Mi pontosan a kérdésed célja?

2013. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

A leírásodból nekem úgy tűnik, mintha alapvetően te közösítenéd ki magadat.

Az, hogy ezt követően egyszer-egyszer összeszeded magad, és odamész valakihez, persze, hogy "fura" kicsit, olyan ez, mintha nagy levegőt vennél, és beleugranál a medencébe, mert elvárás, de közben irtózol a víztől...


A lelkedben kell először helyrerakni a dolgot, és - szerintem - akkor a "kiközösítés" is azonnal megoldódik. Egyelőre úgy jön le, mintha egyszerűen nem tudnának mit kezdeni veled.

2013. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Fogadd meg a tanácsom! Legyél rocker firkáld a padot, és magas lóról sz..rd le a többieket.:D Utána már ők akarnak veled lenni.

Persze, akkor megmondhatod, hogy ugyanaz az ember vagyok, aki annak idején visszahúzódóként nem kellett. Nekem így volt a gimis osztályomban.

Nem igazán vagyok azóta se kíváncsi onnan senkire:)

2013. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Velem is így volt.. vagy még van is nem tudom van pár haver de csak suli szinten.Szerintem csak nem egyezik az érdeklődésetek nincs közös téma esetleg találjatok közös témát vagy lehetnél határozottabb ebben sokat segíthet valami sport én elkezdtem elsőbe a kondit most 4.es vagyok...már már én szólok be a haveroknak hogy mivan cérna kar :) Egyébként nem dőlt össze a világ osztálytársaidon kívül is lehet haveri köröd.
2013. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk is van egy ilyen lány az osztályban, most kezdtük az ötödik évünket együtt(mert maradtunk plusz 2 év teknikumon) Nekem alapjáraton semmi bajom nem volt vele csak az hogy igénytelen és büdös volt, valamint hogy az összes tanárnak nyalt.ezt persze ő nem vette észre magárol.. De engem nem nagyon érdekelt, addig amig ő joindulatbol azt nem terjesztette a legjobb bnömnek hogy én őt kibeszéltem(ami hitelednek is tünt mivel akk kicsit megromlott a bnömmel a barátságunk, és igy kapora is jött neki a sz.rkavarás..)

Nekünk az osztály 2 részre oszlik.vagyunk mi a nagyszájuak, akik mindig hülyéskednek, és vannak a csendesebbek.(a 2 osztály rész beszél egymással, nem klikkesedés van hogy fujjolunk egymásra) és ő egyik csoportba sem tartozik, mivel kiutáltatta magát, pedig neki fogalma sincs rola hogy ezért nem kedveljük. Ő is, mint te, néha odaül hozzánk, ami kb ugy jön ki mivel hogy nem vagyunk joban vele, mintha hallgatozna..:S ezzel nem azt mondom hogy veled van a baj, szimplán lehet azis hogy az osztályod egy nagy rakás sz.r . De kicsit nézz önmagadba is hogy kiválthattad vmivel ezt a viselkedést feléd:)

2013. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!