Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit csendes lánynál mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit csendes lánynál mivel lehet elérni, hogy észrevegyen engem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy nagyon kedves lányt, akibe szinte első látásra beleszerettem. Eddig még én sem nagyon utaltam neki erre, viszont rajta meg egyáltalán nem látszik, hogy bármit is érezne irántam. Tudni kell egyébként, hogy egy viszonylag csendes, visszafogott lányról van szó, aki nem mutogatja magát félmeztelenül a folyosón, mindig szorgalmasan tanul, és látszik rajta, hogy ezt fontosnak is tartja. Egyébként én is hasonló személyiség vagyok, szóval jól összeillenénk...

Szerintetek hogyan mutassam ki neki, hogy nagyon nem közömbös számomra? Valahogy úgy kellene mindezt tudatnom vele, hogy másvalaki előtte semmiképpen se értesüljön a dologról. Nagyon nem akarom, hogy a sok gyökér erről csámcsogjon, és emiatt (is) befulladna az egész ismerkedés. :S


2013. márc. 5. 16:09
 1/3 anonim válasza:
100%
egyszerűen oda menni és elmondani hogy mit érzel?!
2013. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi már értesültünk a dologról, szóval buktad ezt a dolgot :P
2013. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hogyan vegyen észre egy lány? Menj oda hozzá és mondd el neki, hogy te többet szeretnél. Vagy szeretnéd a kényelmesebb utat, hogy ő udvaroljon?
2013. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!