Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytásram nem...

Az egyik osztálytásram nem hagy békén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy, másfél éve állandóan piszkál. Órán papírgalacsinnal dobál, amikor szóltam a tanárnak, én voltam a szemét. Mit tegyek? Nem hagy békén... Nme akarom, hogy a hátralévő gimis éveimet elrontsa. Segítsetek.

L.



2013. szept. 11. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen gyökerekkel foglalkozni
2013. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer, amikor éppen másik terembe mentek órára és mindenki megindul menj oda hozzá és mondd neki hogy maradjon bent egy percre, mondanál neki valamit. Amikor mindenki kiment akkor

A, lekeversz neki egy akkora pofont hogy hanyattesik(minél váratlanabbul)

B, elkezded te is halálra idegesíteni hogy észrevegye magát.

jobbat nem tudok :)

2013. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tetszel neki,csak nem tudja másképp kifejezni,mert még gyerek.
2013. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyetértek a 3-as válaszolóval
2013. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem aki képes másfél évig csesztetni valakit ott már nem játszik az, hogy tetszik neki...
2013. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 acelsziv ***** válasza:
És másfél évig nem jutott eszedbe, hogy megkérdezd tőle, mi a fene baja van veled?
2013. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem többször is, a válasz az volt, hogy "Seeemmmi". Vagyis állítólag nincs semmi baja velem, csak annyi, hogy halálraszekál. Nem hiszem, hogy tetszem neki.
2013. szept. 12. 17:38
 8/8 acelsziv ***** válasza:
Legközeledd karommal pofán vered és közlöd, hogy neked sincs vele semmi bajod, csak válaszoltál a "felhívására"
2013. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!