Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy 14 éves srác vagyok, két...

Egy 14 éves srác vagyok, két nagyobb gyerek folyton b*sztat. Tavaly is csesztettek, átraktak másik osztályba, most a szünetekben csinálják. Lökdösődnek, oltogatnak. Valami tanács?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 20:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, persze..én is a gimikben gondolkodom.már voltak bennt a szüleim.sajnos az utóbbi pár év alatt(új igazgató lett) és a "szigor,, szót már nem ismerik a felsősök..
2013. szept. 18. 17:20
 12/12 powerfanatic válasza:

Szerintem mikor csesztet vágj be neki. Nem baj ha alulmaradsz de legalább egy próbát megér + lehet hogy észheztéríted őket. Engem egyszer egy öt fős csapat vert össze mert az egyik beszólt én meg lecsaptam.Megvertek, de tudták hogy egyenként szétkaptam volna őket ezért nem jöttek többször.

Amúgy melyik suliba jársz vagy hova ha nem titok?

2013. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!