Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy viseljem el az iskolát?...

Hogy viseljem el az iskolát? Kibirhatatlanul érzem magam, úgy érzem semmi értelme minden csak szenvedés.

Figyelt kérdés
Kezdjük onnan, hogy egy városban tartózkodom, hol egy rokonoméknál, hol albérletben egymagam, de onnan is egy kisebb városba kell átutaznom naponta az iskolába. A szüleim az ország másik részén laknak, de ők se egy helyen mert elváltak. Nekem nincsenek nagyon barátaim (max ismerőseim, de olyan igazi barátnőim nincsenek) Egyedüli személy akihez tudok fordulni és akivel el tudom tölteni az időmet az a pasim. Az iskolában van két lány akikkel társalogni szoktam, tavaly volt egy fiú is a suliban akiért oda voltam, és vele is jóba voltam, nos idén már ő se lesz mert befejezte a sulit. Nagyon hiányzik már most is. Teljesen össze vagyok, törve, nincs kedvem iskolába járni, szenvedésként élem meg az egészet és úgy igazából az egész életben nem látok semmi örömet. Mit kezdjek magammal, hogy boldogabb legyek? (lekezelő kommentekre nem vagyok kíváncsi) 17/l

2013. júl. 27. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami hobbit kéne keresned. Vagy sport, vagy tánc, vagy kézműveskedés, bármi ami érdekelne. Ha van ilyen csoport a közeledben, akkor ott is találhatsz barátokat, de néha már az alkotás öröme vagy valami amiben sikert érsz el is jó érzés és akkor nem leszel olyan búval bélelt.
2013. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Valószínűleg visszahúzódobb Vagy az átlagnál.Próbáld meglátni az élet apró örömeit,és mindennap tegyél valami jót,ettől biztosan sokkal jobban fogod érezni Magad.

Ezenkívűl próbálj meg a szabadidődben meditációt végezni,futni(a legjobb lenne a szabad levegőn),jógázni,és tűzz ki Magadnak célokat,és valósítsd meg.A fiút akit említettél,ha lehetőség van rá,akkor keresd meg az egyik közösségi oldalon,és beszéljetek meg egy találkozót.Hidd el,a távolság ma már nem akadály.

A suliban is próbáld kicsit erősíteni a baráti kapcsolataidat,ha még nem vagytok ismerősök a facebookon jelöld meg őket,és próbáljatok a szünetben is chatelni.

Hidd el minden jóra fog fordulni,addig is kitartás! :)

2013. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!