Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnazisták (és szüleik)! Mit...

Gimnazisták (és szüleik)! Mit gondoltok, ha egy fiatal tanárnőnek rasztája, színesre festett haja és piercingjei vannak?

Figyelt kérdés
Működhet a dolog, nem tudtok rá tanárként nézni, és kútba esik a mutatvány, vagy teljesen mindegy (a józan ész határain belül) hogy hogyan néz ki, a szakmai tudás a lényeg?

2013. szept. 18. 01:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az én tanáraim közt volt punk, leszbikus, rocker (utóbbiból több is), olyan, akinek piercingje volt, egytől egyig remek tanárok voltak, egy kivételével középkorúak voltak, nők, férfiak, vegyesen. Elit gimnáziumba jártam, az ország egyik legjobb vidéki gimijébe (nem mondom meg, melyikbe). Nálunk kevés kivétellel csak jó tanárok voltak, és nem ezen múlt. És az való igaz, hogy ha valaki fiatal, annak alapból nehéz dolga van. De nem lehetetlen. :)
2014. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem sem jó, ha nincs ennyi szabad tér, de az arany középút a menő. Nálunk sok színes hajú diák volt például, és néha rászóltak az emberekre emiatt, de nem volt soha komoly retorzió, ha valaki elviselte, hogy néha elmondták, hogy milyen már a haja, semmi intőt nem kapott, vagy valami. viszont volt egyenruhánk (nem állandóra, hanem alkalmakra.)
2014. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ha még valaki követi ezt a kérdést, megígértem, hogy írok, ha van valami. Szóval most sikerült pedagógusként elhelyezkednem, és se a raszta, se a piercingek nem jelentettek akadályt, rá se kérdeztek, hogy akkor ezzel mi legyen. A gyerekekkel meg meglátom...
2014. máj. 24. 00:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!