Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elkezdtek páran szívatni a...

Elkezdtek páran szívatni a középiskolába, miért?

Figyelt kérdés
Az osztályból 2-en, 3-an, a 10-esek közül is legalább 3-an piszkálnak engem,szívatnak. Én 9.-es, fiú vagyok. Az egyik az osztályomba tuti cigány, hisz a beszédéből is megéreztem. Állandóan ezzel a névvel idegesítenek 2-en: "Imrus". De nem igaz, hogy 1 hét után is nem veszik észre, hogy magasból teszek rá... Mit tegyek ez ellen? Ja és még valami, a cigány osztálytársam, meg a másik cigiznek, és még 15 évesek sem.

2013. szept. 18. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak éppen nem teszel rá.
2013. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Leírásod alapján nem éppen, a teszek rá dolgot alkalmazod.

És ha cigiznek mit fáj az neked? Mindenkinek a saját dolga, hogy mit csinál a szabadidejében. Attól még, hogy valaki cigizik lehet intelligens, kedves, jó fej....

2013. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem is csoda hogy szivatnak.
2013. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, annyit tudsz tenni, hogy tényleg nem reagálsz rá, tehát ha így szólítanak, akkor úgy teszel, mintha nem is hallanád, csak akkor válaszolsz arra, amit mondanak, ha sikerül normálisan szólítaniuk. Hogyha nincsen tanár a közelben, akkor megpróbálhatod erőszakkal is rendezni a dolgot, de én ezt a romák "mennyünkrájaakiccsáláddal" szokását ismerve erősen meggondolnám.
2013. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne erdekeljen... de a helyedben en egyszer nagyon megmondanam nekik a magamaet.. :D
2013. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szolokhoz:) sz@ard le őket :) Engem is piszkáltak régebben felső évesek rengeteget . DE lepergett rólam úgy tettem mint ha meg sem hallanám őket és idővel szépen leszálltak rólam :).
2013. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem piszkálnak.. és jóban vagyok a felsősökkel is.. igazából én szeretek jóba lenni mindenkivel :D
2013. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!