Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sürgős és jó tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sürgős és jó tanácsok kellenének nagyon nagyon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel ma szakítottunk(az oka az volt hogy már nagyon nem volt jó vele a kapcsolatunk folyton vita, sok ellentét, nem tetszett a viselkedése kiosztott folyton, sokat hisztizett) és úgy szakítottunk hogy mindkettőnk szerette a másikat, és nekem már nagyon hiányzik, meg én már kezdtem kiszeretni belőlle de ő még mindig nagyon szeret és borzasztó látni emg tudni hogy azért sír mert elveszített és nekem ez nagyon rossz érzés, főlleg hogy 2 és fél évig 1ütt voltunk és nem tudom, hogy mit tegyek, mert ő nagyon megbánta hogy ilyen volt, többször is emgkért h ne szakítsunk mert mostmár észrevette magát és a hibáit, bármit megtesz csak ne szakítsak, és kicsit megbántam és hogy szerintetek mit tegyek? visszamenjek hozzá? vagy próbáljam elfeljteni?
2011. okt. 5. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még egyszer megpróbálhatnátok, de ha akkor sem megy akkor többször nem.
2011. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne légy papucs!

Ha szereted... de azért kéresd még magad.

2011. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 5. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, húzd az agyát aztán mondj igent újra..xd
2011. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mondd meg neki,h próbáljuk meg újra,de ha most sem változik semmi,akkor hagyjuk...ezt igy...:)sok sikert!!:):)
2012. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!