Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Emiatt nem hiheti azt egy...

Emiatt nem hiheti azt egy iskolatársam akivel gyakran egy buszon utazok, hogy követni akarom?

Figyelt kérdés

Egy iskolatárs aki a szomszéd településen lakik, egy iskolába járok vele. Nem beszélgettem még vele semennyit, köszönni se szoktunk egymásnak, csak egy iskolába járok vele, tudja azt ő is.

Reggel általában vele egy útvonalon megyek az iskola felé, a legrövidebb útvonalon, így gyakran megyek előtte valamennyivel, vagy mögötte, vagy az út másik oldalán lévő járdán.

Emiatt, hogy gyakran azon az útvonalon megyek, amin ő, nem hiheti azt, hogy azért megyek ott, mert őt akarom követni?

(Persze nem követem, az elég homokos dolog lenne, mert én is fiú vagyok meg ő is)


2013. szept. 26. 21:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint miután leszállunk a buszról mindketten ugyan ott, ugyanazon az útvonalon megyünk az iskola felé, úgy értem.
2013. szept. 26. 21:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván ez az egyetlen lehetőség, ami megfogalmazódik benne, az elképzelhetetlen, hogy hasonló az úticél...
2013. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De! Amikor épp nem mész suliba, akkor pedig azt hiszi, hogy a KGB-nél vagy továbbképzésen.
2013. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Szerinted cikk-cakkban kellene menned, mert az az ő útja, vagy mi?

Ne nevettesd már ki magad...

2013. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már miért hinné? :) Gondolom nem hiszi hogy ő az egyetlen aki abba az iskolába jár. :)
2013. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mióta vannak ilyen fura gondolataid?


Egy busszal mentek, ugyanott szálltok le, ugyanoda mentek, igen, ebből egyértelműen következik, hogy direkt őt követed, főleg, amikor előtte haladsz.

2013. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen arra gondoltam amikor az út másik oldalán vagy mögötte megyek, de kicsit paranoiás vagyok talán azért gondoltam ilyenre.
2013. szept. 28. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!