Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kezd nagyon elegem lenni,...

Kezd nagyon elegem lenni, hasonló helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Holnap 3 hónapja, hogy van barátom.. nagyon szeretjük egymást.. tökéletes minden.

De a barátnők.. eleinte örültek, hogy boldog vagyok meg minden.. ma meg már le se jönnek velem szünetre mert úgyis "hozzá" megyek.. meg állunk együtt odajön hozzánk a barátom (nem nyáladzunk, mert elég hamar szólnak a tanárok..meg nem suliba való..) ők meg elvonulnak.. megkérdezik mit csináltam hétvégén, válaszolom, hogy kint voltam "Vele" itt meg itt.. erre hogy én soha semmi másról nem beszélek meg stb.. Őszintén nagyon kezdett zavarni amire csak rátett egy lapáttal a mai (az alapvető piszkálásukon kívül) ma barátomnak 5 nekem 6 órám volt és lekísértem az ajtóhoz elköszönni.. mivel ilyenkor sietnie kell pár szót beszéltünk adott egy puszit és elment..felmegyek és azzal fogadnak, hogy "Mivan adtál neki puszikát?..mást úgyse tudtok.." és mikor megmondtam, hogy egy dolog hogy ti nem láttok semmit.. de nem úgy gondoljuk, hogy iskolában kéne stb.. Most tényleg én vagyok a bunkó paraszt vagy ők a gyökerek..?



2013. máj. 10. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ők a gyökerek. Szerintem irigyek rád...
2013. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Nos, két eset lehetséges. Az egyik, hogy tényleg folyamatosan a barátodról beszélsz, folyton ő a téma, csak nem észleled. A barátnőid társaságában próbálj kicsit kevesebbet beszélni róla, ne ez legyen a fő téma.

A másik lehetőség, hogy egyszerűen féltékenyek. Neked van barátod, nekik nincs, hát bepipultak és megsértődtek. :P Szerintem vond kérdőre, hogy mi ez a viselkedés a részükről.

2013. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igazából szünetekben is próbálok úgy lenni, hogy mindkét "bandával".. mert ha barátom oda hívom ők onnan elmennek.. szóval ez olyan fura..


Tegnap például azt mondták, hogy letakarnak valamivel, hogy ne vegye észre (Ő), hogy lemegyek.. meg hasonlók..:S

2013. máj. 10. 21:12
 4/15 A kérdező kommentje:

Meg természetesen az van hogy azért szeretem xy zenéjét mert ő is..

Meg azért szeretem a törit mert a barátomnak a mindene (érdekes módon 4 éve folyamatosan dicséretes vagyok..)


Amúgy csak akkor beszélek róla, ha megkérdezik mit csináltam, hova megyek ma vagy ilyesmi..

2013. máj. 10. 21:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lehet a gond, hogy elfogult vagy, és nem látod, hogy mit csinálsz....

Ezt abból gondolom amit írsz.. hogy beszélgetsz a barátnőkkel és közben odahívod a barátodat...

Ha a barátnőkkel vagy ne hívd oda... hiszen akkor jogosan érzik azt, hogy nélküle egy lépést sem tudsz tenni...

A barátnőidet se hívod oda amikor a pároddal akartok kettesben lenni... Nem?

Próbáld ki, hogy 1-2 hétig különválasztod a két világot, ha a barátoddal vagy akkor csak vele legyél, ha a barátnőiddel, akkor meg csak velük... És figyelj oda, arra, hogy tök más dolgokról beszélj, ne a barátodról..


Tudom nehéz, mert szerelmes vagy meg minden, én is átestem ezen, de előbb utóbb, külön válnak az útjaitok, a pároddal, mármint külön suli vagy munkahely, magyarul nem lesztek együtt éjjel-nappal... és ehhez jobb minél hamarabb hozzá szokni, ugyanis a munkahelyek nem tolerálják a beszélgetős búcsúpuszikákat, még a szünetben sem... nagyon ritka amelyik igen..

2013. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazából kezdem jobban kedvelni az ő osztályát mint az enyémet.. illetve az ő baráti társaságát.. bármikor oda megyek elpoénkodunk.. jól érzem magam.. a lányoknál meg csak a másik kibeszélése lenézése megy..

Igazából szerintem ha én bármikor oda mehetek hozzájuk ő is hozzánk.. csak a különbség úgy emberileg van..

2013. máj. 10. 21:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg már csak azért is megpróbálnám egy hétig, és utána ha nem változik semmi, már azért is hagynám őket a pics..ába, de legalább te megpróbáltad, és neked se lesz bűntudatod miattuk, és úgy is ott a másik osztály :)
2013. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
MAgányosak és irigyek. ISmerem az érzést, én is így veszítettem el két barátnőm is suliban, annak idején. A barátommal és a haverjaival jobban kijöttem, mint a régi barátnőkkel, akik csak szekálni tudtak, mert nekik semmi nem tartott tovább két hétnél, mi meg négy évig voltunk együtt. Egy idő után én sem bántam, hogy nem beszélek velük. NYugodtabb lett az életünk. (A barátom utólag bevallotta, hogy nem is bírta őket igazán.)
2013. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Két és fél éve vagyok együtt a barátommal. A kapcsolatunk elején mindig ezt hallgattam, hogy csak róla tudok beszélni, amikor kb direkt figyeltem rá, hogy ne beszéljek róla a barátnőknek, mert úgy sem érdekli őket. Utána nekik is lett barátjuk, ők tényleg csak róla beszéltek, volt olyan, amikor a barátnőmmel beszéltem meg időpontot, hogy találkozunk, meg minden, mert a barátom elutazott karácsonykor Erdélybe rokonokhoz, erre a barátnőm hozta a barátját is, anélkül, hogy megkérdezett volna, és ott álltam, mint egy gyertyatartó és néznem kellett, ahogy smárolnak folyamatosan... A másik barátnőm, mert irigy volt, mert azt mondta, hogy tönkre fog menni a kapcsolatunk, ha egyfolytában egymáson lógunk... csak itt az volt a gáz, hogy ő meg a barátja jó, ha 2 hetente találkoztak... de mára már mindkét barátnőm szétment a fiúikkal és most megint kezdődik az, hogy csesztetnek... Mindig megjegyzéseket tesznek ránk, kétszínűsködnek... Barátnők egyáltalán?! Szóval az esetemben egyértelmű a féltékenykedés...

17L

2013. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor látom, hogy nem csak velem van így..

hát remélem igazából megoldódik.. :|

2013. máj. 12. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!