Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm lengén öltözködik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lengén öltözködik, beszólogatnak neki?

Figyelt kérdés

Lehet nem leszek túl népszerű, de azért leírom.

Barátnőm nagyon lengén öltözködik, nagy mell stb., és csodálkozik, hogy beszólogatnak neki meg ilyenek.

Egy darabig sajnáltam "szegénykét", de most már elegem van, hogy minden nap ezt kell hallgatnom.

Mondtam neki, ne legyen álszent, ő is nagyon jól tudja, ha nem pakolná ki mindenét, nem szólogatnának be neki. Azt meg pláne ne várja el, hogy sajnáljam. Nem akarom, hogy pulóverben járjon, de azért ennél jobban is felöltözhetne, mint amit mostanság művel.

Igazam van szerintetek?


2013. aug. 6. 14:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
igazad van
2013. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy igazad van
2013. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg túl meleg van, hogy jobban felöltözzön, de neked meg abban van igazad, hogy ne nyafogjon ha megbámulják. Minden nő tudja, hogy ha kihívóan van lengén öltözik, akkor megbámulják.
2013. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
51%

nincs mert 40 fok van ember!


a bnőd, meg élvezi, ah megnézik, emg beszolnak neki az utcán. tetszik vagy sem ez mindne nőnek bejön. te meg viseld szépen el.

ennyi.

2013. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
79%
Jaja, ez kb olyan, mint amikor az én "barátnőm" folyton azon sírt, hogy vajon miért csak a szexre kell a pasiknak..hát b+ azért mert folyton mindenkivel egyből lefeküdt :D:D
2013. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nincs igazad! Ha előtted van egy tál torta, nem jelenti azt, hogy azt meg is eheted, ha egy bankár pénzt számol, nem jelenti azt, hogy kapsz belőle, ha egy nőnek kint van a melle/lába, nem jelenti azt, hogy megalázhatod érte és tárgyiasíthatod. Az utcai beszólogatás zaklatásnak minősül, és az elmélet, hogy mindez a nő hibája, mert így vagy úgy öltözködik, automatikusan az áldozathibáztatásra utat a nemi erőszak során is.

Csak azért, mert valaki meglát egy pár női lábat vagy mellet, nem jelenti azt, hogy ő afelett rendelkezik és tárgyiasíthatja.

40 fokban egyébként mégis mit vegyen fel? Csadort?

2013. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy azért csinálja, mert élvezi, hogy megbámulják, meg önbizalomnövelő. De akkor nekem ne úgy tálalja, hogy képzeld, milyen pasik vannak, meg milyen bunkók.

MOndtam, nem azt várom el, hogy pulóverben járjon ilyenkor, de az gáz szerintem, hogy még a melltartójának a fele is kilóg a ruhájából sokszor.

2013. aug. 6. 14:20
 8/47 A kérdező kommentje:

Ember, nem én szólogatok be nőknek!

Érdekes, más nőknek is melegük lehet, még sincs kint úgy semmijük.

Ha így öltözködik, vállalja a következményeket, ne nekem nyavajogjon. Ő is pontosan tudja, hogy miért szólogatnak be neki. Ha tetszelegni akar, viselje a következményeit.

2013. aug. 6. 14:22
 9/47 anonim ***** válasza:
76%

Úgy megy ki az utcára ahogy akar, és igen a pasik a bunkók, hogy beszólogatnak neki.

Innen már csak pár lépés, hogy "Hát ha így öltözöl, ne csodálkozz, hogy megerőszakolnak" hozzáállás.


Mellesleg linkelnél valami képet, (természetesen nem a barátnődről), hogy kb, hogy kell elképzelni, hogy mennyire lengén öltözik fel ?

21L

2013. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Megértem,hogy melege van, én napközben félmeztelenül járok mindenhova, elképesztő,hogy milyen érzékeny vagyok a melegre.

Miért nem pofozzátok le a beszólogatókat? Qrvára nincs joguk egy szót sem szólni. Primitiv állatok.

18/F

2013. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!